2737
2739
عنوان

مادرشوهرم سر زده اومد تو خونمون

386 بازدید | 20 پست

باهم تو ی ساختمونیم منو شوهرم تو اتاق بغل هم بودیم یهو درو باز کرد اومد تو پذیرایی صداشو شنیدیم بل بچم حرف میزد شوهرم ده متر پرید اونور بعد با خنده یواش بهم گف حقته !!!بعدشم خودش ب خاب زد! منم سرجان موندم گوشی گرفتم دستم مادرشوهرمم ی چرخی زد تو خونه بعدش رف اشپزخونه گف غذا چی دارین در قابلمه رو ورداشت بعد گذاشت سر جاش بعد با بچم دوباره حرف زد و رف بار اولشم نیس همیشه اینطوریه یبارم تو وضعیت بدی بودیم و درو باز کردو مارو دید

منم از حرف شوهرم عصبی و ناراحت شدم بعدشم قهر کردم اونم بجای معذرت خاهی قهر کرد باهام! و زد بیرون ! نمیفهمم چرا اون حرفو زد اعصابم بهم ریخته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یاد مادرشوهر نازنین تو ساختمان پزشکان افتادم😂

ی دفعه هم خونه دختر خالم دعوت بودم نشسته بودیم حرف میزدیم

یهو دیدم در باز شد ی خانمی بدون سلام علیک رفت سر یخچال ی بسته از فریزر برداشت رفت بیرون

من همینطور نگاه میکردم از شدت تعجب 

دختر خالم گفت مادرشوهرمه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2738

شوهرت دست پیش گرفته

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2706