2733
2734
عنوان

از شوق کربلا خوابم نمیبره....💚

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 122 پست
شما چرا یک سر نمیرید کربلا ؟باور کنید رفتنش دعوت میخواد و اراده هم  باور کنید برید اونجا خدا م ...

قسمت نشده هنوز.من مجردم.مامانمم پاش مشکل داره جوری نیست که با اتوبوس بره.دوتا داداش دیگه ام داره.جوریه که باید باهواپیما بریم گه گرون درمیاد واسه خانوادمون.خودمم تنهایی بابام اجازه نمیده کسی نیست باهام بیاد. خودمم دلم میخواد برم ولی نمیدونم چرا میترسم، اخه من خیلی گناهکارم 

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
بخدا قسم اگر بمیرم و زنده بشم بمیرم و زنده بشم بمیرم و بازهم زنده بشم حاضرت صدبار تکه تکه بشم فقط یه ...

ووووووووی 

ای جووووونم 

سلام منو به اقام امام حسین و اقا ابالفضل و تمام شهدا کربلای برسونید بهشون بگید مادرم یک عمر نوکریتون رو کرده فرش عزاتونو پهن کرده از خیل عزاداراتون پذیرایی کرده دیگه پاهاش رمق نداره نمیتونه بهشون بگو از خدا بخان مامانم رمق بیاد تو پاهاش حداقل بتونه تا پا منبرتون بیاد مگه چقد راهه از اطاقش تا جلوی در ورودی  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ووووووووی  ای جووووونم  سلام منو به اقام امام حسین و اقا ابالفضل و تمام شهدا کربلای برسو ...

خواهش می کنم ...

قول میدم تو نمیام .....

التمااس می کنم .....

فقط تو راضی‌شو که بیام....

به پات میووفتم من دردمو گفتم ....

(مداحی پیام کیانی تو سرم پلی شد اینو گفتی)

به روی چشمم

2731
به ابلفضل قسم من برم پیشش خدا هرچی بخوام بهم میده... یا کفیل الزینب 

غبطه خوردم به حال دلت 

برای منم دعاکن نه فقط برای اینکه بتونم سفرو برم، بیشتر 

برای اینکه دلم و قلبم اینجوری حسینی باشه 

اگه یادت بود منم دعا کن انشالله امسال هم انتقالیم جورشه و برگردم شهرم و هم برم پابوس امام حسبن انشاالله 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
قسمت نشده هنوز.من مجردم.مامانمم پاش مشکل داره جوری نیست که با اتوبوس بره.دوتا داداش دیگه ام داره.جور ...

اینطور نیست ببین عزیزم ارز مسافرتی دارن میدن که ارزون تر از ارز بازار هست واسه هر سفر بلیط چهارتومن درمیاد فکر کنم بیلطو بگیرید ثبت نام کنید ارز مسافرتی سقفش فکر کنم سابقا پونصد دلار بود بگیرید ببرید بازار ازاد بفروشید به نرخ روز به صراف ها با پولی که از نوسات ارزا گرفتید برید کربلا پول بلیطتونم درمیاد تقریبا نفری هشت ملیون از نوسان ارز مسافرتی و دلار بازار ازاد میاد دستتون چهار تومن بزارید جای بلیط که پولتون رفت چهار تومن بعدیشم بزارید هر نفر جیبتون واسه مخارج سفرتون.. 

غبطه چرا ... هرکس بره تحت قبه خدا قول حاجت رواییشو داده. ایشالا چشم

غبطه به این همه اشتیاق... 

برو دختر اشکمو درآوردی سرصبحی، بالشتم خیس شد، برو انشاالله بسلامتی بری و حاجت روا برگردی 

برای ماهم حتما دعا کن 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
اینطور نیست ببین عزیزم ارز مسافرتی دارن میدن که ارزون تر از ارز بازار هست واسه هر سفر بلیط چهارتومن ...

منظورت اینه ارز مسافرتی رو بگیریم ببریم بفروشیم بعد با جاهایی که ارزونتر میبرن کربلا بریم مابه تفاوتشم واسه خرید کردن ببریم؟   خوب این ارز مسافرتی رو ازکجا باید بگیزیم؟ چه موقعی میدن؟ بعد اگه بردیم فروختیم و سفر ارزونتر گیرمون نیومد چی؟

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
اینطور نیست ببین عزیزم ارز مسافرتی دارن میدن که ارزون تر از ارز بازار هست واسه هر سفر بلیط چهارتومن ...

راستی ببخشید سوالام زیاد شد یه سوال دیگم دارم.

اول باید خود سفر کربلا رو ثبت نام کنیم وبلیطو بگیریم تا ارز مسافرتی بهمون تعلق بگیره؟

غبطه به این همه اشتیاق...  برو دختر اشکمو درآوردی سرصبحی، بالشتم خیس شد، برو انشاالله بسلامتی ...

اگه الان گفتی السلام علیک یا اباعبدالله 

بدون آقا سلام دادن الان جوابشونو دادی ..

2706