2733
2734

💔💔💔😓کی خودکشی کرده؟

تازگی؟ یا مال قبله؟

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دقیقا کدوم مردم رو درک کنه؟ مردمی که چاقو و قمه میکشن؟

اره چون اونا هم بیشعورن هم توانایی زندکی توی این شرایط سخت رو ندارن هم نمیتونن کاری کنن مثل ....تو گل گیر کردن

2742

رز بنفش اینا رو اینجا نگو 

چون کاربراش درکی ندارن از این چیزا متاسفانه 

و بدتر زخم زبون میزنن 

طرف اومده کار خونه خودشو با کار تو محیط دیگ اونم بیمارستان !!!!مقایسه کرده 

دیگ چی میشه گفت به این آدم 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  کارزار اخراج افغانستانیا امضا کنین لطفا.https://www.karzar.net/visa.از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.
این خانم فوت کردن اینا سختی نیستن خانم اینا بی قانونی و بی صاحابی سیستم پزشکی این مملکته! اگه این ...

وقتی ویزیت زیر ۱۰ هزار تومن باشه معلومه این توهم واسه مردم ایجاد میشه که کادر درمان نوکر باباشونه 

معلومه که پزشک رو کتک میزنن چون فکر میکنن زیردست و خدمتکارشونه

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
2738
 دختر خاله م و چندتا از دوستان نزدیکم پزشکی خوندن بی استثنا همشون مرتب میرن تراپی دختر خالم م ...

یعنی همشون ناراضی هستن از اومدن به پزشکی ؟؟ 

می‌دونی پزشکی خیلیییی شان اجتماعی بالایی داره خیلییی بهشون احترام میزارن و کلا پول هم توش هست 

طفلک چه شوک های سنگینی پشت سر هم بهش وارد شده. همکارشم خودکشی کرده بوده قبل از خودش حتی پزشک های دی ...

توفک کن ۸سال ازعمرتوبزاری واسه یک رشته بعدبفهمی اصلا به اون قشنگی تیس ک تومیخواستی منم بودم خودمومیکشتم

کنار درس باید مردم رو درک کنی قبول دارم کتک خورده و ..‌‌‌.....اما اینا دلیل خودکشی نیست چون با جامعه ...

حقوق کم ساعت بالا  مکان بد در طرح  بعد از سالها درس خواندن 

تحقیر مداوم  کتک زدن  و... دفاع نکردن از خود 

همه این ها باهم دلیل خودکشی نیست؟ مغازه دار کجا همه اینارو داره؟ قیاس معالفارق نکنید

شما تو خونه چه برسه بیرون یه نفر فقط یک نفر همون همسر اینکارارو کنه  ده بار ممکن بود خودکشی کنید چه برسه محیط کار و افراد زیاد هر کی از راه رسید یه لگد بزنه بهت چه به قلبت چه جسمت 

با کفششون راه نرفتین اینجوری توجیح نکنید  واقعا کار بدیه 

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴
کنار درس باید مردم رو درک کنی قبول دارم کتک خورده و ..‌‌‌.....اما اینا دلیل خودکشی نیست چون با جامعه ...

شما اگه با هزار امید و آرزو کلی سختی تحمل کنی از سه سال دبیرستان و جون کندن برای کنکور تا فشار و حجم درسای پزشکی تا کشیکای طولانی با حقوق کمتر از کارگر ساختمان و سر و کله زدن با مردم بی درک و حق به جانب، مشکل روانی پیدا نمیکردی؟! دور از خانواده توی یه جای دور افتاده؟

این قضیه برای شما قابل درک نیست خیلی. حقم دارید

2706