2752
2734

نو این تاپیک ندیدم یک نفر متاسف باشه برای خودکشی این خانوم دکتر 

واقعا که .....

حیف دکتر ها که آدم هایی امثال شما رو درمان میکنن 

فردا روز مریض شدید پس بمونین خونتون تا بمیرین ببخشید ها خیلی گفتم چون حقی بیشتر از این ندارین 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وقتی ویزیت زیر ۱۰ هزار تومن باشه معلومه این توهم واسه مردم ایجاد میشه که کادر درمان نوکر باباشونه&nb ...

راهش هرچی هس گرون کردن نیس مردم زیرفشاراقتصادی دارن له میشن که عصبی شدن اینجوری که حتی راننده اسنپم قاتل میشه

شما که درک داری و به بقیه توهین نمیکتی خوبه

آره من با هر کی مثل خودشم 

خوب باشی خوبم 

بد باشی بدم 

شما هم نه تنها همدردی نکردین و متاسف نشدین بلکه توهین هم کردین 

بیشتر از این جوابتون بود

حالا هر چی میخوای بگو برام ذره ای مهم نیست 

نام کاربری فانه  شوهر موعر ندارم 😁هرچی میزدم نمیشد دیگ اینو همینطور الکی زدم شد  .از این تاریخ کاربری دست دو نفر می‌باشد. هر وقت منو تو سایت دیدی چند تا فحش و حرف آبدار بزن بهم برم از سایت ،من نباید اینجا باشم تو طول روز تا شب ،چون کنکوریم و درس دارمممم پیشاپیش ممنون از فحش هاتون.

خدارحمتش کنه واقعا مردم نادانی هستیم ما اول خودم رو میگم، توی مدرسه ی پسرم مادر یکی از بچه ها پزشکه واقعا پسرش باتربیت وعالی هستش حتی همسرشون و خودشون اینقدر با ادب وخاکی هستش که من خجالت میکشم اول ایشون با لبخند سلام میکنه به مادرها، کلی کمک مالی به کلاس و مدرسه میکنه حتی نمیگه به کسی، ولی نماینده میگه وهمیشه تشکر میکنه ولی خود خانم دکتر میگه کاری از دستم بربیاد برای بچه ها انجام میدم، خلاصه یه خانواده از حسادتش به پسرشون یاد دادند که پسرخانم دکترو بزنه و دروغ بگه به قدری این خانواده رو اذیت میکنند که سال بعد پسرشو میبره مدرسه ی دیگه، مدیر بخدا افسوس میخورد میگفت به خانواده ها لیاقت نداریم رفتاری در خورند این خانواده انجام بدیم کلی گفت مدیر، واقعاحالا که یک خانواده خاکی وخوب پیدا شد خانواده ها اینطور رفتار میکنند خیلی زشته بخدا فرهنگ نداشتن 

عشق در یک کلام همسرم و دوتا بچه هام 😍😍😍
توفک کن ۸سال ازعمرتوبزاری واسه یک رشته بعدبفهمی اصلا به اون قشنگی تیس ک تومیخواستی منم بودم خودمومیک ...

والا چی بگم

بنظر من که واقعا ارزش نداره بخاطر رشته ی تحصیلی که فقط قراره خرج زندگیمو بده و یه لقب قبل از اسمم بذاره جون خودم رو بگیرم 

البته قبول دارم که تجربه های زندگی گاهی خیلی خیلی دردناک هستن و تحملشون صبر ایوب میخواد... 

یه تصمیم احساسی ناگهانی کافیه که همه چیو خراب کنه

روحشون شاد باشه

وقتی ویزیت زیر ۱۰ هزار تومن باشه معلومه این توهم واسه مردم ایجاد میشه که کادر درمان نوکر باباشونه&nb ...

گویا مردم از کادر درمان ارث پدرشونو طلب دارن!

میدونید علتش چیه؟

چونکه فکر میکنن حقوقای چند ده میلیونی دریافت میکنن و توی رفاه دست و پا میزنن

چون فکر میکنن پزشکا حقشونو خوردن.علت فقر و نداری خودشونو دارا بودن اونا میدونن.

دریغ از دارایی برای اون پزشک بدبختی که داره با اونا سر و کله میزنه

کسی که اونا باش برخورد دارن رزیدنت و اینترن بدبخته.حمالیاش مال ایناست

حقوقش و تا کمر خم شدن برای اتنده.

2706