2733
2734

از این که دارم تجربی میخونم حسابی ترسیدم😶💔🚶‍♀️

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خطاب به این خانم هر کاری سختی داره حتی غذا درست کردن حتی حموم کردن و میزان سختی متفاوته وقتی دیده نمیتونه باید خودشو با محیط وفق نیداد یا محیط رو عوض میکرد میرفت یک کشور دیگه یا کلا رشته اشتباهی اونده

از این که دارم تجربی میخونم حسابی ترسیدم😶💔🚶‍♀️

منی که چند سال پیش دیپلم تجربی گرفتم ترسیدم از بیمارستان رفتم رشته انسانی 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.قرص دادومههه قرص قننند ....با حوله ...
2731
ولی این دانشجو های پزشکی توییتر واقعا ادایی هستن پر از منت چندتا توییت هاشون رو خوندم واقعا بدم اومد

اگر یسنا بود همه در به در میوفتادن دنبالش

ولی چون پزشک مملکت بود اندازه جون پشه اهمیت نداشت اصن همون بهتر که مرد !!!!

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
لطفاً قبل از رفتن سختی های پزشکی رو در نظر بگیرید💔

کدوم سختیو؟

کتک خوردن از مردم بی سواد و نادان و همیشه حق به جانب؟

اینو باید درنظر بگیرن؟!

اگه یه قانون درست و حسابی پشت بچه های مردم بود که الان وضع این نبود‌!

با چی خودکشی کرده؟

لطفا اگر دیدین یک صلوات به نیت حاجت رواییم میفرستید؟  اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
خطاب به این خانم هر کاری سختی داره حتی غذا درست کردن حتی حموم کردن و میزان سختی متفاوته وقتی دیده نم ...

شما کار کردن جایی که کتکت میزنن رو با حموم کردن و غذا درست کردن مقایسه میکنی؟ 

الان یکی تاپیک بزنه شوهرم کتکم میزنه همه جلز ولز میشدن میگفتن چه شوهر بیشعور و بی فرهنگیه ولی چون پزشک کتک خورده میگید هرکاری سختی خودشو داره!!!!

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
کدوم سختیو؟ کتک خوردن از مردم بی سواد و نادان و همیشه حق به جانب؟ اینو باید درنظر بگیرن؟! اگه یه ...

آدمای بیشور همه جا هستن متاسفانه حتی معلم ها هم گاهی شدید توهین شنیدن و اذیت شدن (مادرم معلمه)

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
2706