2733
2734
منم😂

بدتر اینکه من پزشکی دوس ندارم😂 اگه خانوادم مجبورم کنن برم بعید نیس همچین اینده ای داشته باشم

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آدمای بیشور همه جا هستن متاسفانه حتی معلم ها هم گاهی شدید توهین شنیدن و اذیت شدن (مادرم معلمه)

معلم گاهی توهین میشنوه و هیچوقت کتک نمیخوره

ولی پزشک همیشه توهین میشنوه و بیشتر مواقع کتک میخوره

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
2731
یعنی هیچ راه دیگه ای بجز خودکشی نداشت؟ نمیتونست ادامه نده و انصراف بده؟

پدرومادرشم شنیدم پشت سرهم ازدست داده اینم توتنهایی وافسردگیش تاثیرداشته 

فقط ایشون نیس چندتاپزشک دگ هم خودکشی کردن

خطاب به این خانم هر کاری سختی داره حتی غذا درست کردن حتی حموم کردن و میزان سختی متفاوته وقتی دیده نم ...

این خانم فوت کردن

اینا سختی نیستن خانم

اینا بی قانونی و بی صاحابی سیستم پزشکی این مملکته!

اگه اینجا صاحب داشت که کسی جرئت نمیکرد دست رو کادر درمان بلند کنه

اگه قانون درستی داشتیم دست نفهمایی که جوونای مردمو با هزار تا امید و آرزو کتک میزنن رو قلم میکرد.

کدوم سختیو؟ کتک خوردن از مردم بی سواد و نادان و همیشه حق به جانب؟ اینو باید درنظر بگیرن؟! اگه یه ...

کنار درس باید مردم رو درک کنی قبول دارم کتک خورده و ..‌‌‌.....اما اینا دلیل خودکشی نیست چون با جامعه ای که ما داریم پس همه باید خودکشی کنن مغازهدار چون مردم میگن تخفیف بده یا ازش دزدی میشه و...... و قرار نیست کسی که درس خونده همش راحت باشه قبول دارم سختی زیادیییی کشیده و کتک خورده اما ارزش خودکشی نداشته

معلم گاهی توهین میشنوه و هیچوقت کتک نمیخوره ولی پزشک همیشه توهین میشنوه و بیشتر مواقع کتک میخو ...

خدا آدمای بیشور و لعنت کنه

🇮🇷 🇵🇸 Free Palestine 🇵🇸 🇮🇷گویند علی می‌زده صد وصله به کفشش💔 ای کاش دل خسته ما کفش علی بود🕊️      شهدا میشه برادر نداشته من باشید؟💙.         کی این فراق تمام میشود مهدی(عج) جان؟!💛
کنار درس باید مردم رو درک کنی قبول دارم کتک خورده و ..‌‌‌.....اما اینا دلیل خودکشی نیست چون با جامعه ...

دقیقا کدوم مردم رو درک کنه؟ مردمی که چاقو و قمه میکشن؟

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم
این خانم فوت کردن اینا سختی نیستن خانم اینا بی قانونی و بی صاحابی سیستم پزشکی این مملکته! اگه این ...

همه جا همینه مردم همه تو یختین تو هر محیطی کاری ام ازشون بر نمیاد تنها راه نجات به نطرم اینه که بریم از اینحا چون نمیشه درستش کرد

پدرومادرشم شنیدم پشت سرهم ازدست داده اینم توتنهایی وافسردگیش تاثیرداشته  فقط ایشون نیس چندتاپز ...

طفلک چه شوک های سنگینی پشت سر هم بهش وارد شده. همکارشم خودکشی کرده بوده قبل از خودش

حتی پزشک های دیگه واقعا نمیتونستن انصراف بدن به جای خودکشی؟

اصلا اون شغل رو با تمام زحماتی که کشیدن بیخیال بشن بهتر از مردنه واقعا

دختر خاله م و چندتا از دوستان نزدیکم پزشکی خوندن

بی استثنا همشون مرتب میرن تراپی

دختر خالم متخصص یادمه از بچگی عاشق پزشکی بود ولی میگه خیلی پشیمونم که این رشته خوندم و با دستای خودم تمام جونیم هدر دادم و هیچییی از زندگیم نفهمیدم

2706