2733
2734
عنوان

حق با منه یا شوهرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 28 پست
همه سیسمونی رو کامل مادر عروس باید بگیره؟؟ یا مثلا سرویس خواب نوزاد و چندتا لباس؟

نمیدونم والا 🤧

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بیچاره خانواده عروس هم دخترشونو میدن، هم جهاز میگیرن، هم سیسمونی بچه اول، هم طلا برای دختر و نوه... ...

چی بگم والا

یک تازه عروس بی تجربه ولی شاد و خوشحال  (متاهل و متعهد)    درخواست ندین قبول نمیکنم/  زندگی فقط صدسال اولش سخته خیلی ناراحت نباش😂 

در جواب ناراحتیت چی گف؟ واقعا منطقی نیس پول سزارین نده ولی گوشی بخره ،طبیعی خیلی ترسناکه

دَر من هست هزار من،که گَر بشکند یک من زاده شود مَن دیگر...! 💚🌱(سه تاکاربری ۹۸ امو ترکوندن!دیگه خط ندارم🫤جناب سروان ولوم کن🤦🏻‍♀️) 
2740
در جواب ناراحتیت چی گف؟ واقعا منطقی نیس پول سزارین نده ولی گوشی بخره ،طبیعی خیلی ترسناکه

اتفاقا طبیعی خیلی بهتره، خیلی از پولدار هارو دیدم بخاطر بدن خودشون و اینکه بچه کاملا به وقتش به دنیا بیاد طبیعی میزان

ولی خب اگع بترسی خوب نیس

یاد یکی از جاریام افتادم . بعضی وقتا فک میکنم ک لازمه یجاهایی پرو باشیم. 

بچه دار ک شد گف ب فلانی گفتم سیسمونی رو باید خودت ما‌نمیدیم ، ما تازه جهاز دادیم‌ . درحالیکه جهازم اقا خریده بود🙃😐

parasoo1989@