2737
2734
عنوان

حق با منه یا شوهرم؟

662 بازدید | 28 پست

بنظرتون یه مرد چون کار میکنه، حق داره بدون مشورت همسرش، پولشو خرج خانوادش کنه؟؟ 

خب منم دارم تمام کارهای خونه رو تنها میکنم. بعد میره برای مادرش گوشی میخره ولی میگه سیسمونی بچه رو باید مادر من بده!!! 😭میگم میخوام سزارین بشم،میگه نه گرونه طبیعی بیار. 😭😭😭😭دلم واقعا شکسته. یعنی حق داره واقعا اینطور رفتار کنه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

امان از مردهایی که هنوز بزرگ نشدن

شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....
2740

خب شوهری که بیاذ پولشو بدون اجازه همسرش خرج کنه خب اصلا درست نیست چون اون دونفر زندگی مشترک تشکیل دادن و باید هم رای و هم نظر باشن

اما مادر اونم هست و بزرگش کرده ..ولی اینکه فقط به خانواده مادرش میرسه اصلا کار درستی نیست 

عزیزززم🥺 چرا مردامون انقدر بی درکن

حق با شماست

همسر منم از الان که هنوز هیچی نشده میگه طبیعی ولی نمیدونم بخاطر پولشه یا بدن خودم ( دلیلی هم که میاره میگه سزارین بده الکی خودتو نبر زیر چاقو و جراحی 😕 )

از دلایلی که مادرم می‌گفت درس بخون دستت تو جیب خودت باشه: ( مادرم خودش شاغله)

من درس خوندم ولی کار پیدا نکردم. داشتم اپلای میکردم ولی مثل احمقها همون موقع ازدواج کردم، قرار بود با شوهرم بریم ولی بعد دبه کرد😭😭😭یاد گذشته می افتم دلم اتیش میگیره، که چرا با اینده خودم اینکار کردم

2706