2733
2734
عنوان

قرار اول..

148 بازدید | 23 پست

خانوما پست قبلیم پاک شد نمیدونم چرا

اگه مجبور نبودم این بار سوم که قرار شد همدیگرو ببینیم کنسل نمیکردم چون ی مشکلی پیش اومده مجبورم کنسل کنم

اینک بگم که تاحالا همدیگرو ندیدیم

نمیدونم چجوری بهش بگم که ناراحت نشه:)

لازم نيست سخت بگيري حقيقتو بگو و توضيح بده ك علاقه داشتي بري كنارش و ناراضي ازين اتفاقي ك باعث نرفتنت شده

دومين كاربريمه، قبليه انقد تاپيك چرت و پرت داشتم ك ترجيح دادم با ي كاربريه جديد بيام و اينجاااا هر اتفاقيو با جزئيات تعريف نكنم تا ترس شناسايي شدن نداشته باشم🤪🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اخه بار سومه مشکل همینه:)

ادم بايد درك داشته باشه هركار كني ناراحت ميشه اما يجوري حرف بزن ك بدونه خودتم ناراحتي و كاري از دستت بر نمياد

دومين كاربريمه، قبليه انقد تاپيك چرت و پرت داشتم ك ترجيح دادم با ي كاربريه جديد بيام و اينجاااا هر اتفاقيو با جزئيات تعريف نكنم تا ترس شناسايي شدن نداشته باشم🤪🤦🏻‍♀️
2731
یعنی چجوری بگم بهش؟

مجبوري اتفاقي ك پيش اومده رو توضيح بدي ك بدونه حق با توعه 

معذرت خواهی کن  بگو حتما یک تایم دیگه میریم  منم یکشنبه قرار دارم استرس دارم

اخه مشکل اینجاست که این بار سومه که مجبور میشم کنسل کنم

بعد خودم این قرارو ترتیب داده بودم

اخه مشکل اینجاست که این بار سومه که مجبور میشم کنسل کنم بعد خودم این قرارو ترتیب داده بودم

اشکال نداره

درک می‌کنه 

علتش و کوتاه توضیح بده 

بعد بگو حتما یک فرصت مناسب همو میبینیم 

منم یک هفته امروز فردا میکنم اخرشد یکشنبه 

اشکال نداره درک می‌کنه  علتش و کوتاه توضیح بده  بعد بگو حتما یک فرصت مناسب همو میبینیم& ...

فکر کنم خیلی ناراحت بشه چون خیلی ذوق داشتیم دوتامون:)

عزیزممم امیدوارم عالی پیش بره🥺😍

فکر کنم خیلی ناراحت بشه چون خیلی ذوق داشتیم دوتامون:) عزیزممم امیدوارم عالی پیش بره🥺😍

ایشالا 

نه ناراحت نمیشه مطمئن باش

اوایل زیاد به خودت سخت نگیر 

بعد به نظرت قرار اول من کت مانتویی بپوشم اوکی 

یا شومیز چیزی ؟بعد بعد کلاس زبانم می‌خوام ببینمش 

ببخشبدا چون خودتم دست اول میخوای بری گفتم یک اطلاعاتی بگیرم 

ایشالا  نه ناراحت نمیشه مطمئن باش اوایل زیاد به خودت سخت نگیر  بعد به نظرت قرار اول من ...

نه عزیزم اتفاقا خوشحال میشم کمکت کنم

بنظر من کت مانتویی خیلی قشنگ میشه واسه قرار اول

نه عزیزم اتفاقا خوشحال میشم کمکت کنم بنظر من کت مانتویی خیلی قشنگ میشه واسه قرار اول

ممنونم ♥️🙏

توهم دلیل کنسل شدن  توضیح بده 

مطمئن باش درک می‌کنه 

اتفاقا تشنه تر میشه 

فقط عذرخواهی هم کن ازش 

بعد  عزیزم بعد به نظرت با شلوارش بپوشم 

یا شلوار رنگ دیگه ؟

2706