2733
2734
عنوان

دوستم مخ پسری که ازش خوشم میومد رو زد💔💔💔

| مشاهده متن کامل بحث + 566 بازدید | 43 پست

خب احمق میگفتی از یکی دیگه خوشت میاد . شما چرا اینجورید به عشق اعتقاد ندارم ولی با تو دلت نگهش میداشتی من رازامو به کسی نمیگم الکی میپیچونم من حتی خانودامم هیچی نمیگم تو رفتی به دوستت گفتی من حرافم ولی تو حرفام راجب رازم سوتی نمیدم . 

شعار من . باجاهیلین وارد بحث و جدل نشو یا سخن شما سر به اسمان خواهد رفت یا مثله انها خواهید شد 
چه دوست بیشعوری داری  دورش خط بکش  این حسودع  راستش منم با دوستم راجع به یک ...

دوست بیشعور منم گیر داده بود شماره پسره رو بده و آخرم از تو گوشیم شمارشو برداشت و باهاش چت میکرد مطمئنم

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ای بابا چقدر هول زیاده 

خیلی

باورت میشه وقتی همزمان آنلاین بودن حس میکردم باهم چت میکنن چون دوستم بهم گفت دوس پسرم پروفشو دیده گفته خودتی بعد میگف من کلی ازت تعریف کردم😏😏😏

نهایتا دل به جایی می رسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ.                                         باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌

من دوسال پیش تو دانشگاه اینطوری شد یکی از همکلاسهام معلمه ازم خوشش اومده بود دوماه پیگیر بود نماینده کلاسمون دختره خ سروزبون داره و قرتی و تیپیه با دوستش دوتایی تا توجه اونو ب من دیدن زیرزبونمو کشیدن منم فکر کردم دوستمن اونموقع بودن ینی درعرض چندساعت پسره با من چپ شد با دوست نماینده کلاسمون رفیق شد عصر تو گروه تلگرام هم ب کنایه گفتن ک من بفهمم بغضم گرفت تازه برگشته بودم داشتم نهار میخوردم لقمه تو گلوم موند 

فقط واگذار کردم بخدا و نفرینم نکردم 

بعدا فهمیدم چندهفته بعد موقع امتحانات دختره تو جاده تصادف کرده پاش شکسته 

و دوسه ماه بعدشم برادرش فوت کرد 

البته من واس برادرش فاتحه خوندم و بهش تسلیت گفتم اخه راضی نبودم بلا ب اون بخوره 

ولی خب کلا خدا جای حقه ولی من حتی نفرینش نکردم فقط سرنهار اشکم اومد بغض کردم 

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
ذهن خلاقی داری!🥲😂

اگ تعریفه که مرسی😅❤️😂

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
من دوسال پیش تو دانشگاه اینطوری شد یکی از همکلاسهام معلمه ازم خوشش اومده بود دوماه پیگیر بود نماینده ...

تو هم اولش ازش خوشت میومد؟ یا بعد اینکه با اونا دوست شد و بیخیالت شد بیشتر جذبش شدی؟ جواب رد دادی بهش؟

تو هم اولش ازش خوشت میومد؟ یا بعد اینکه با اونا دوست شد و بیخیالت شد بیشتر جذبش شدی؟ جواب رد دادی به ...

ن ازش خوشم میومد با ذوق براشون تعریف کردم 

بعد ک رفت سمت اونا دلم شکست ولی زدم بیخیالی چاره نبود

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه
2706