2737
2734
عنوان

زیر بارون افتاد دنبالم+داستانش🙂

5759 بازدید | 141 پست

اول بگم که شهر ما کوچیکه همه همو میشناسیم از همه چی هم خبر داریم 

دوم هم که اگه نظر منفی داری و بنظرت من دروغ دارم میگم نظر نده عزیزم 

خب بگم قضیه ی امروز رو 

داشتم توی تاپیک خانومی حرف میزدیم که عاشق استادش بود و استادش هم میدونست ولی ردش کرده بود منم داشتم تعریف میکردم که استادم خواستگاریم کرده و دوست پسرخاله امه و اینا 

مامانم و خانواده رفته بودن خونه ی مامان بزرگم (جمعه ها همیشه نهار  و شام اونجاییم)

من موندم گفتم که درس بخونم بعدش خودم میام اونجا

درس خوندم حوالی ساعت 12 بود مامانم زنک زد گفت دارم سفره پهن میکنیم بیا 

بعد از مامانم پسرخالم زنگ زد گفت که داری میای؟گفتم اره دارم اماده میشم 

اماده شدم و رفتم بیرون از خونه (کوچه ی ما طوریه که ی کوچه ی خیلی بزرگ داره ک اخرین خونه ما هستیم)

دیدم ی ماشین دنبالمه 

محل ندادم گفتم مزاحمه خودش میره ولی دور شدم ازش

دیدم داره اسممو صدا میزنه برگشتم دیدم استادمه گفت میای بشینی با هم حرف بزنیم

منم گفتم من کاری با شما ندارم که حرف بزنم و سریع بدو بدو رفتم(یادم میوفته زیر بارون چطور دویدم دلم میخواد خودمو خفه کنم)😂🤦‍♀️

افتاد دنبالم حرف میزد ولی من کاریش نداشتم یهو دیدم شیشه ی عقب اومد پایین...

اگه مایلید و باور میکنید ادامه اش رو بگم چون دوست ندارم اونایی که باور نمیکنن کامنت منفی بزارن

تازه عروس نی نی سایت🤍رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو درآوردم...                                        همون دختری ام که عروس استادم شدم🥺✨🍃                                                                           ی صلوات برای خودمو خودت بفرست...🌑قربون قلب مهربونت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگو بگو

من اینقدر ساده و زود باورم که همه چیز باور میکنم اینم روش بگووووو

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
2742
2740

عشق و عاشقی فقط برا من وجود نداره 😂

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
عشق و عاشقی فقط برا من وجود نداره 😂

و من 

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
و من 

هعععع☹️☹️

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️

استارتر منتظر زیر لفظی  هستی؟ خب بزار دیگه 

2706