2733
2734
عنوان

زیر بارون افتاد دنبالم+داستانش🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 6070 بازدید | 141 پست

نیم نگاهایی مینداخت ولی خب من عیبم میومد ازش 

یهو مامانم زنگ زد صدای گوشیمم زیاده یکم 

گفت عقلتو ندی دست محمد بی عقل  (پسرخالم)سوسیس و...اینا بخوری با دل درد بیای سراغ من

همینو که گفت همه با هم زدیم زیر خنده 

مامانم چونکه غذا زیاد درست کرده بود و اینا نخورده بودن عصبانی بود🤣

رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو در اوردم…🤍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خودمم نمیدونم باور کن😂😂😂

😂😂

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
خدبه باز،خوشبحالت من به جز یکی دوتا اسکل کس دیگه ای نبوده  فکر کنم عمه هام برام دعا گرفتن چون ...

ایشالله یک مرد کامل و بالغ و فهمیده میاد سراغتو خوشبختت میکنه عزیزم💛دعا میکنم واست

خدایا خودمو به خودت میسپارم🦋💙
اهان منم ازبس هیشکی ازم خوشش نیومده خودمم همینجوری شدم دیگه هیشکیو نمیبینم

یکی بود ازش خوشم میومد اونم هوشش میومد 

اینقدر رفتار عجیب غریب،و غیر عادی،نشون دادم طرف فرار کرد😂😂😂

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
خدبه باز،خوشبحالت من به جز یکی دوتا اسکل کس دیگه ای نبوده  فکر کنم عمه هام برام دعا گرفتن چون ...

وایی منم عمه هام طلسممم کردن😂

↝𝒔𝒉𝒆 𝒒𝒊𝒓𝒍 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆 𝒐𝒘𝒏 𝒅𝒓𝒆𝒂𝒏𝒎 𝒅𝒆𝒓 𝒓𝒂𝒍𝒕𝒊 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒒𝒆.↜🧚🏻‍♀⃟🌸 ⊰↫اون دخ‍‌ت‍‌ری ب‍‌اش ک‍‌ه خ‍‌ودش روی‍‌ا ه‍‌اش‍‌و 🌥🍓↬⊱ ≼🖇🍒↭ب‍‌ه واق‍‌ع‍‌ی‍‌ت ت‍‌ب‍‌دی‍‌ل م‍‌ی‍‌ک‍‌ن‍‌ه↭🌻️پرنسس۷۱سابق آرزوها و خواسته هامو رها کردم ❤️
ایشالله یک مرد کامل و بالغ و فهمیده میاد سراغتو خوشبختت میکنه عزیزم💛دعا میکنم واست

مرسی مرسی 

دعا کن اونی،کع دوسش دارم دوباره ببینم

تنها هسته گردو ایران  هستم ،هیچ گردویی هسته نداره و من یکی فقط اولین و آخرین هسته گردو هستم پسسسس این شما و این یگانه هسته گردو ایرااااان 😎😎💙
نگران نباش  شایدم خاطر خواه داری روشون نمیشه بگن 😂

ن بابا هیشکی نیس میدونم😂برعکس ازم بدشون میاد

بعدش سرمو  چرخوندم عقت و اروم به دختر خالم گفتم خنده و هزار درد بلا 

که استادم هم فهمید باید خودشو جمع کنه  و زیاد صمیمی نشه 

خلاصه رفتیم ی جایی بیرون از شهر اولین بارم بود میرفتم پرنده پر نمیزد بارون هم همچنان میبارید

رد پای عشق را گرفتم و سر از آغوش تو در اوردم…🤍
یکی بود ازش خوشم میومد اونم هوشش میومد  اینقدر رفتار عجیب غریب،و غیر عادی،نشون دادم طرف فرار ک ...

وایییی منم همینم😂

2706