2752
2734
عنوان

یک آقایی مزاحم شده شوهرم فهمید

2454 بازدید | 109 پست

چند هفته پیش یک آقایی که روبه رو مغازه شوهرم مغازه داره افتاد دنبالم منم به شوهرم گفتم اومد تو کوچه دعوا کردن و.....

مهربون باش مهربونی رسم دلهای پاک🤍🤍

خب

خانوم دکتر آینده ام شایدم پرستار🥺😁حامی زن زندگی آزادی ✌ دختر آریایی ام از نسل اسطوره های ایران عزیزم #مهسا#نیکا#مهرشاد#حمیدرضا#سارینا و ...🤍 طرفدار صلح در سراسر جهان 🌱اتـحـاد رود هـایـیـمـ ، دریـایـیـمـ 😎 #توماج صالحی 🤍 اگه باهام مخالفی ریپلای نکن چون ممکنه بشورمت و بذارمت اونور   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

الان یک هفته گذشته هر روز التماس می‌کنه دوست دارم بیا باهم باش خوشم میاد ازت بعد هرچی میگم مزاحم نشو شوهرم و زندگیمو دوست دارم بیخیال نمیشه

چقدر کار خوبی کردی به همسرت گفتی.افرین😘 جدی میگم چون خیلیا میترسن یا میگن بیخیال و... اشکال ندار ...

میدونی از اینجور حرفا بوی خون میاد 

تو جریان ناموسی خیلی وقتا قتل اتفاق میوفته 

اتفاقا اشتباه محضه بی محلی بهترین کاره 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
الان یک هفته گذشته هر روز التماس می‌کنه دوست دارم بیا باهم باش خوشم میاد ازت بعد هرچی میگم مزاحم نشو ...

کلا دیگه جواب نده شبکه اجتماعی و هرچی داری یه مدت بیخیال شو 

ادامه بخون گند زدم

نترس جرات نداره به شوهرت بگه 

خودش میدونه این حرفا رو نمیشه به مردا زد 

بلاکش کن و تمام 

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
الان یک هفته گذشته هر روز التماس می‌کنه دوست دارم بیا باهم باش خوشم میاد ازت بعد هرچی میگم مزاحم نشو ...

اشتباه کردی جواب پیاماشو دادی باید همون لحظه بلاک کنی.. الانم داری بهش میکی شوهر و بچه دارم.. حذف و بلاک کن.. اگر شده شماره و. اکانتتو حذف کن. 

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
کلا دیگه جواب نده شبکه اجتماعی و هرچی داری یه مدت بیخیال شو 

تهدیدم کرده اگه حرف نزنی به شوهرت میگم .

دیدم بیخیال نمیشه زبونمو اومدم خوش کردم حالا همه اسکرین گرفته

2706