2752
2734
عنوان

به نوزادم چه شربت خواب اوری بدم؟

370 بازدید | 56 پست

تو رو خدا یه راهی بذارین جلو پام

پسرم سه ماهشه واسه خوابیدن دیوونمون کرده. تا پنج و شیش صبح بیداره. نه دردی داره نه مشکلی فقط تا نورو کم میکنیم میفهمه میخوایم بخوابونیمش جوری گریه میکنه زجه میزنه که کسی ندونه فکر میکنه داریم کتکش میزنیم.

وسط همون گریه اگه بشونیمش سریع ساکت میشه. مشکل کولیک و رفلاکسم نداره. انگار فقط دوست داره نخوابونیمش. 

نه من خواب دارم نه شوهرم. به خدا شکل زامبیا شدیم. شوهرم شیش میخوابه هفت و نیم پا میشه بره سرکار. من خودمم دور کاری میکنم باید تا ساعت دو پروژه هایی که دستمه تحویل بدم عملا بیدارم.

همه راهیم امتحان کردیم. براش روتین خواب انجام دادیم درست نشد. شبا بردیمش حموم خسته بشه درست نشد. نمیذارم تو روز زیاد بخوابه بازم شب خوابش نمیبره. اگرم زود بخوابه یکی دوساعت بعد بیداره.

مگه هورمون رشد بچن ها تو طول شب ترشح نمیشه؟ این بچه چجوری قراره رشد کنه؟

صدای همسایه هام درومده. هر یکی دو روز یبار یکیشون میاد در خونه اعتراض میکنه. ادم چقدر معذرت خواهی کنه یا تو روشون در بیاد که بچست. بالاخره مردم میخوان استراحت کنن بخوابن. فک کنین تو ساختتمون یه بچه از شب تا صبح جیغ بکشه گریه کنه.

میخوام بهش شربت خواب اور بدم. یکی دوبار بهش بیبی سد دادیم که جواب نداد. شربت ملاتونین میشه بهش بدم؟ 

کسی تجربه ای داره؟ تو رو خدا اگه میدونین چه دارو و شربتی خوبه بگین بهش بدم بخوابه

ببرش دکتر اطفال و بگو برات شربت تنظیم خواب بنویسه 

خودسر چیزی نده عزیزم 

اگه میخوای هیچوقت صدای شکستن قلبتو نشنوی، هیچوقت به به  کسی  اعتماد صد درصد نکن، همه چیز از همه کس برمیاد آدما عوض میشن...😪🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

تو روز مخصوصا عصر نذار بخوابه حسابی باهاش بازی کن هر وقت شب خواستی دیگه بخوابه ببرش حمام و حسابی خسته اش کن بعد حمام خوب شیرش بده و بذار بخوابه چند روز تکرار کن خوابش درست میشه 

2706