2733
2734
عنوان

پوشک گرفتن

142 بازدید | 12 پست

من دخترم الان دوسال و سه ماهشه از اوایل عید پوشک شروع کزردم به گرفتم شلوار اموزشی هم گرفتم ولی نمیپوشه بدش میاد میبینش اوق میزنه اوایلش تایک ماه خوب همکاری کرد باهام ولی الان یه مدت میبرمش دستشویی بازی میکنه با لوله اب و مایع دستشویی میریزه تو دستش و هی اب بازی میکنه بافریادبگمجیش کن یا بشه یانشه دستاشو میشورمومیام بیرون پی پی هم اگه نکنه تو شلوارشمیکنه و خبرهم نمیده چکارکنم خیلی کلافه ام و دوستم ندارم سرش دادبزنم ولی نمیشه لطفا راهنمایم کنید 

اخی 😍

خیلی دوس دارم راهنماییت کنم ولی متاسفانه بچه ندارم نمیدونم چه جوریه 

اگه بهش بگی هر وقت جیش یا پی پی داری به مامان بگی برات هدیه میخرم یا خوراکیه مورد علاقتو میکنم ، گوش نمیده؟ 

اگه داد زدی دیگه کار دخترت تمومه 

خود ادراری میگیره بچه 

چرا چرا چرا چرا داد میزنی سر بچه

وقتی نمیدونی چه اثرات منفی توی روح و روان بچه میزاری

چند وقت‌پیش یه خانمه میگفت سر پوشک گرفتن دخترمو دعوا میکردم و داد میزدم الان که ۶ سالش شده مدام بی‌اختیاری ادرار داره و پر از استرسه 

خانمه داغون بود و پر از عذاب وجدان 

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم باید صبر و تحمل داشته باشی

از پوشک گرفتن پروسه آسونی نیست

بعضی ها زودتر یاد میگیرن بعضی دیرتر

من سخت بود برای خودم و بچه و طول کشید.

من یک آدم معمولی هستم. یک همسر و یک مادر از یک خانواده معمولی، با یک فرزند معمولی که شما مردم اطرافم به او فرزند خوانده می‌گویید. مادری که هرکاری کرد تا فرزندی داشته باشد اما در مسیر ای وی اف جا زد و ادامه نداد و تصمیم گرفت که مادرانه هایش برای فرزندی باشد که مانند خود او در این دنیا چیزی کم دارد. مادری برای کودکی که جای خالی فرزند نداشته اش را برایش پر کند. دوستت دارم همه چیز من. بمان برایم❤️
2731

خب عزیزم این بچه اماده نیست.

پوشک کرفتن چند روز نهایت یک دوهفته‌

موفق نشدی باید قطع کنی.

از عید تا الان؟؟ دیگه مشخصه وقتش نیست

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

عزیزم دخترت داره لج میکنه اصلا هیچی بهش نگو گیر نده بهش به پوشک کردنش ادامه بده هر موقع که بچه ای دورو برتون هست که جیشش رو میگه مثلا جلوی همسرت اسم اون بچه رو بیار که چقدر خوبه مامانش واسش جایزه خریده که جیشش رو گفته .ولی به روی دخترت نیار کم کم خودش میگه پسر من هم اصلا نا امید شدم ازش دیدم اذیت میکنه خداروشکر اخرش دیگه بهش نگفتم گیر ندادم خودش گفت دو سال و نیمش که شد.میخواستیم بریم بیرون نزاشت پوشکش کنم .گفت جیشمو میگم دیگه همون شد که دیگه گفت

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من    دل من داند و من دانم و داند دل من
من دخترم دو سال و دوماهش  بود اصلا همکاری نکرد منم دوباره پوشک کردم دوسال و هفت ماهش بود راحت ه ...

سلام دوستان عزیزم 

ممنون ازنظرهمگی خودم روانشناس کودکم میدونم هردادی چه ترسی به جونش میندازه،  واگربگم دخترم پی پی کن و جیش به مامان بگو اینو برات میخرم میگه همون موقع بده 

مجبورم بخاطردیگران که وادارم کردن به اینکارکه میدونستم امادگی نداره ازشرحرفاشون راحت شم بگیرمش

امیدوارم ازفرداباجایزه دادن بتونم زودترراهنمایش کنم چون خیلز باهوشه دعاکنیدبرام من خودم تک فرزندبودم باخشمی که اللن دارم ازمادرم درروحم جوانه زده و هرفریادی سربچه خودمو تصورمیکنم که چهترسی ازفریادخشم مادرداشتم تک فرزندی بده 

دختر سه ساله نیمه هنوز از پوشک نگرفتم گذاشتم خودش هر وقت خواست .چرا باید بچه را اذیت کنیم  استرس وارد کنیم  هر وقت وقتش باشه خودش همکاری می‌کنه حالا یه سال دیر تر چی میشه

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم دخترت داره لج میکنه اصلا هیچی بهش نگو گیر نده بهش به پوشک کردنش ادامه بده هر موقع که بچه ای دو ...

چکارکنم  ازدوباره پوشک ش کنم دوتاازدوستای خودم که باروانشناس انداوناهم دختراشون هم سن دخترمن بافرق یکی الی دوماه کوچکتر اوناهو باخودم زودترمن یک هفته زودترشروا کردپ وهنوز نرسیدن به نتیجه نمیدونم دیگه باملایمت و جایزه رفتارمیکنم چون اسلا بت فکر تمیزی یا نجس شدن خودم نیستم روان وروح بچه ام مهمه برام 

تجربه من میگه بچه هر وقت اماده شد اون موقع باید از پوشک بگیری بچه اولم نزدیک سه سالش بود از پوشک گرفتم خیلی راحت در عرض دو سه روز یاد گرفت حتی یه قطره هم کثیف کاری نکرد درسته از همه متلک می شنیدم که حیف پول پوشک نیس که از پوشک نمی گیری 

بچه دوم هم متولد ابان ۱۴۰۰ ، دو سال و شش ماهه است چون هنوز امادگی نداره نمی خوام بگیرم که هم بچه اذیت شه هم خودم می زارم شهریور می گیرم تا هم خودم راحت باشم هم بچه اگه اماده باشه جیش بگه

چکارکنم  ازدوباره پوشک ش کنم دوتاازدوستای خودم که باروانشناس انداوناهم دختراشون هم سن دخترمن با ...

عزیزم اصلا گیر نده خودش میگه.منم بخدا همش میگفتم دیگه نمیتونم بگیرمش از پوشک .ولی خداروشکر موفق شدم .هر دفعه که میره دسشویی تشویقش کن یک خوراکی که دوست داره بهش بده ولی وقتی تو شلوارش جیش میکنه هیچی نگو .من پسرم انقدر لجباز شده بود که حتی وقتی شلوارش رو خیس میکرد میگفت مامان شلوارم جیش کردم دعوام کن دیگه😄.ولی بی اعتنایی میکردم .فقط دسشویی رفتنش رو تشویق میکردم.یا مثلا باباش که میومد طوری که پسرم خودش بشنوه میکفتم امروز رفت دسشویی جیش کرد اصلا رو فرش نریخت و میگفتم بزرگ شده پسر خوبی شده به قول معروف غیبت خوبش میکردم که خودش بدونه کارش مهم بوده

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من    دل من داند و من دانم و داند دل من