2733
2734
عنوان

وقتی شوهرت عاشقت باشه اینجور میشه..

| مشاهده متن کامل بحث + 2181 بازدید | 81 پست
قربون صدقه خیلی قشنگه نمیدونم چرا همه آقایون یاد نمیگیرن فک میکنن طرفشون پررو میشه ولی نمی فهمن که ...

البته بوده بعضی خانمها که وقتی دیدن شوهرشان عاشقشانه 

کارهای بدی کردن خیانت ،ترک کردن بقول معروف هار شدن 

این موارد باعث شده تو سر آقایان همیشه فرو کنن که زن همیشه باید یک پاش در غم باشه وگرنه غیرقابل کنترل میشه 

حتی بارها دیدم مادرها اینو به پسرا یا دامادشان یاد میدن 

خلاصه اکثر زن‌ها بخاطر یک سری از زن ها مریض و عقده ای و ناسالم میسوزن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نمی‌دونم الان به این فکر کنم که شوهر من بود کلی غر میزد و نصیحت میکرد منو که ی کم برنامه ریزی داشته ...

شوهر من بود اگر ترمی ۷ میلیون شهریه کلاس زبان بندازه و نرم حتی یک جلسه دنیا رو سرم خراب می‌کنه حالا اگر بگم بخاطر خواب نرفتم که دیگه طلاقم میده 

خوش بحالش با وجوداینکه قرار بوده براش مهمون بیادتخت گرفته خوابیده

آره چون خانم بیدار شده زنگ زد از بیرون غذا آوردن 

برای این میگم با کسی که عاشقتونه ازدواج کنید چون شوهرت ترمی ۷ میلیون شهریه کلاس زبان بندازه و بخاطر خواب نری 

دعوا نمیکنه که هیچ قربون صدقه ات می‌ره...شام هم درست نکنی بخاطر خوابیدن حتی مهمون داشته باشی جای دعوا و غر زدن از بیرون شام میگیری بازم شوهرت قربونت می‌ره 

منو شوهرمم خیلی همو دوست داریم ولی اینقدر به پوشش من گیر داد که به خاطرش سالها دعوا گردیم چون من اولش گفته بودم چجوریم وجاضر نبودم خودم تغییر بدم والان دیگه حوصله اشو ندارم دلم باهش صاف نمیشه. گرچه بهتر شده

خودت باش مگه خودت چِشِه 😊😊😊
2740
همشون بلدن ازدم .فقط فکر می کنند ما اون لایقه نیستیم

چون از اول به مرد ها یاد میدن همیشه بذارید یک پای زن در غم باشه وگرنه هار و غیرقابل کنترل باشه...

حتی بارها دیدم زن ها اینو به پسر و دامادشان یاد دادن

بسه دیگ اسی توعم هی حسرت مارو بیشتر کن یزید😂😂😂 میدونی با این تاپیکت چند تا جنگ راه انداخته خواهد ...

چون خودمم‌ با شوهرم دعوا کردم می‌خوام بقیه ام دعوا کنن 

که چرا یک ذره اونجوری نیست 

چون خودمم‌ با شوهرم دعوا کردم می‌خوام بقیه ام دعوا کنن  که چرا یک ذره اونجوری نیست

شاید دختره خیلی خاصه ، یا خیلی خوشگله یا خیلی هیکل خوبی داره نمیدونم من همیشه فکر میکنم دختری که خیلی خوشگله این طوری عاشقش میشن

آره چون خانم بیدار شده زنگ زد از بیرون غذا آوردن  برای این میگم با کسی که عاشقتونه ازدواج کنید ...

🧿خدا هر روز به عشق وخوشبختیشون اضافه کنه🧿

حالا اگه من قرار بود برام مهمون بیاد فکرو خیال نمیذاشت بخوابم 

2706