2752
2734
عنوان

وقتی شوهرت عاشقت باشه اینجور میشه..

| مشاهده متن کامل بحث + 2199 بازدید | 81 پست

قربون صدقه خیلی قشنگه نمیدونم چرا همه آقایون یاد نمیگیرن

فک میکنن طرفشون پررو میشه ولی نمی فهمن که با اینکار یه سرزمین رو درون قلب خانوما فتح می کنن

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

شوهر منم همین مدلیه یکم متفاوت 

بلد نیست بگه وای قربون خودتو خوابیدنت 😂میخنده میگن خوابالو🤷🤣

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

قلبم اکلیلی شد😍😍😍

الهی ک خوشبخت بشن 🥰

آرزوی  این لحظه رو برای تموم زوجا دارمممم💞💞💞

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
چه زیبا!  عشق دو طرفه خیلی قشنگه

عشقشون دوطرفه است ولی تو این ۳ سال یک چیزو فهمیدم اگر علاقه دختر به پسره هزار تا باشه علاقه پسره به دختره صد هزاره 

کاملا معلومه پسره جونش به جون دختره بسته است 

نمی‌دونم الان به این فکر کنم که شوهر من بود کلی غر میزد و نصیحت میکرد منو که ی کم برنامه ریزی داشته باش و هیچوقت از من راضی نمیشه همیشه ی چیزی داره برای نق زدن 

یا مثلاً به این فکر کنم که شخصیت آدما فرق داره شوهر مام مارو دوست داره فقط شخصیتش اینطوریه ، خوبیای دیگه داره😂

کدوم درسته ینی😂

قربون صدقه خیلی قشنگه نمیدونم چرا همه آقایون یاد نمیگیرن فک میکنن طرفشون پررو میشه ولی نمی فهمن که ...

همشون بلدن ازدم .فقط فکر می کنند ما اون لایقه نیستیم

نازد به خودش خدا که حیدر دارد   دریای فضائلی سراسر دارد.
2706