2737
2734

وقتی برام خواستگار اومد و عکس پسره رو بهم نشون دادن من قبول نکردم گفتنم عمرا من با این ازدواج کنم اصلا خوشم نیومد .

رفتن،سری دوم که برگشتن انگار من لال شده بودم و قبول کردم.

اختیارمو ازم گرفتن.و بزور دعا. وجادچ وادارم کردن.

خلاصه اثر کرد دعاشون

و ما ازدواج کردیم چه ازدواجی،همیشه دعوا ،نفرینشون میکردم همیشه

هیچوقت روز خوش ندیدن 

اون کسی هم که منو میخواست نفرین کرده بود کسی که باعث زندگی من شد ایشالا سرطان بگیره.بعد یکی دوماه ک اثرش رفت،من حالم از این شخص به هم میخوردو نمیخواستم ببینمش.

همسر سابقم،سرطان گرفت ،بعدش جدا شدیم ،بعدش هم تصادف کرد و فوت شد.

خانواده شوهرم هم نصف مال و اموالشونو از دست دادن چون خیلی مینازید مادرشوهرم به داراییاشون‌.

ولی گندی که به زندگی من زدن فک نکنم جبران شه و زخم رو دلم میمونه تا اخر عمر که چطوری باعث شدن بدبخت بشم. 

فقط یروز یادمه انقدر گریه کردم به خدا التماس کردم که منو تموم کنه از این زندگی جونمو بگیره. ولی برعکس شد جون اونو گرفت.🥲💔

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...

دیروزصبح که میخواستم برم بیرون ریمل و سایه زدم و نشستمش تا امروز صبح  امروز میخواستم برم غسل اولش زیر آب صورتمو با شامپو بدن شستم که آرایشم کامل پاک شه ولی بعدش چک نکردم ببینم چیزی مونده یانه شامپو بدنو که از صورتم شستم  نیت کردم شروع کردم به غسل و تمام الان غسل من صحیح است یانه؟ چون من وسواس فکری و عملی دارم غسل رو تکرار نکردم حالا  میخواستم ببینم صحیح است یاخیر  اینو میشه بهم بگید میخوام نماز بخونم دودلم 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خدای من🥺

یکساله زندگی سالمی هستم.خداروشکر🍀تاحالا با خود حقیقیت ملاقات داشتی؟ یکساله در تلاشِ این ملاقاتم. اگه واست جالبه به کانال تل‌گرام @zendeegiesaleem یه نگاه بنداز . کانال خودم نیست.خودمم یکساله  عضوم.خیرخواهتونم💎خدایا راپانزل ارزوها داره، خودت کمکش کن.  
2731

اینجور دعاها ارع بدن 

ولی من ۴سال عاشقی کردم سرع اخلاقای گندم رفت 

میخام دعای محبت بگیرم💔برگرده 

نمیتونم بدون اون زندگی کنم

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه
2740
از کجا میدونی دعا گرفته بودن؟

تو خونمون پیدا شده بود تو حیاطمون زیر سنگ 

و حتی پیدا کردیم که از کدوم دعانویس برام دعا گرفته بودن 

احتمالا خانوادش گرفتن اگه دعایی درکار بوده باشه

دلم واسه پسره سوخت خدا رحمتش کنه💔

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
چه ربطی به دعا داره؟؟ خدا عقل داده

نه واقعا دعا و طلسم خیلی اثر داره

حتی‌اگر از قسمت اعتقادات و احکام شرعی هم بپرسی منکرش‌نمیشن..

ولی خب کلی خدا راهم گذاشته واسه رفعش

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

اره منم تو تاپیک دعا گفتم که اینا از ازلیت زندگیشون باهم نمیشده

و نباید به زور اینکارو کرد چون بچه هاشونو یا خودشونو جهان حذف میکنه یا بدبخت و سیاه بخت میکنه

چون ناخوانده ی این جهان میشن

بهترین واکنش، بی واکنشیه(۴۰۳)♡آنجا که راه نیست خداوند راه می گشاید(۴۰۲)♡خداوند روزی رسان بی حساب من است(امضا۴۰۱)♡همه میخوان برن بهشت بدونه اینکه مرگ رو تجربه کنن!!پس اگه خواهانِ بهشتیِ اهدافتی باید مرگ کارای بیهودتو بپذیری!(امضا۴۰۰)♡لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.♡عزیزم عکستو نذاراینجا امنیت نداره.شماییکه تا یه نفر میخوادعکس بذاره میگی بذاربذار یه لحظه فکر کن(بلانسبت استارترهای محترم)طرف عکس خودش نباشه و بخواد باطرف دشمنی کنه و عکس یه نفرو تو سایت پخش کنه.حتی اگه پاکشم کنه هزاران نفر خواننده ی خاموشِ گوگل هستن که میتونن شات بگیرنو ادامه ی ماجرا.....پس خواهشا حواستون جمع باشه.(شاید برایِ شما هم اتفاق بیوفتد👍).خودت باش مگه خودت چشه؟!!😎(امضا۹۹)- هذا من فضل ربی❤🌹(امضا۹۸)        قضاوت نکن گلم.قضاوت نکن عشقم.قضاوت نکن عزیزم.قضاوت نکن خواهرم .کلا قضاوت نکن.  (امضا۹۷)-                         تصمیم گرفتم دیگه تو زندگیه خودم، دخالت نکنم!دوستان زحمتشو میکشن  (امضا۹۶)
اینجور دعاها ارع بدن  ولی من ۴سال عاشقی کردم سرع اخلاقای گندم رفت  میخام دعای محبت بگیرم ...

نگیر محبت زوری میخوای؟وقتی دلش باهات نیست

2706