2752
2734
دعا ؟ میگفتی من نمیخوام پسره رو روز خواستکاری چایی نمیبردی سر عقد بله نمیگفتی  به جمله وادارم ک ...

وقتی براتون بگیرن کاری نمیتونید بکنید 

شما اعتقادی ندارین 

ولی با این چیزا زندگی منو تغییر دادن. شاید براتون شوخی باشه اما من اینارو زندگی کردم 

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم جواب رد دادم بله برون رویباربه هم زدم  رفتن دعاگرفتن فرداصبحش اومدن انگاربه قول تولال شده باشم بانارضایتی قبول کردم بیان دوباره واسه بله برون تحت فشارمادرم واطرافیان بودم میدونستم دیگه بدبخت شدم آرزوهام وآینده موازدست دادم امانتونستم دیگه مخالفت کنم.الانم بدبختترین زن دنیام شوهرم اصلا آدم نیست انسان نیست خیلی بده خییییلی بد  جاریم اومد به مامانم گفت صبح همون روزی که جواب رد دادید برادرشوهرم وخواهرشوهرم همراه یکی دیگه شون رفتن برام دعاوجادو گرفتن برگشتن اومدن خونه تون جواب بگیرن. خدالعنتش کنه برادرشون واهرشوهرمو الهی سرطان بگیرن سرنوشت منوتغییردادن دارم توجهنمی زندگی میکنم که بازم خودشون بادخالتهاشون آتیش بیاره معرکه هستن وبنزین میریزن هعنمیگذرم ازشون خدالعنتشون کنه خداشوهرمم بکشه راحتشم ازظلمش ازآزار اذیتاش از بی احترامیاش ازخفت دادناش ازهمه چیش... نگذرازشون خداااااااااااااااااااا

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
خودمو گول نمیزنم بر اساس شرایطی که داریم صحبت میکنم  چقد دلت سیاهه تو

خودت میدوتی 

ارع دلم سیاهه شما بذار دلت سفید بمونه گلم 

خوشبخت باشی

منم جواب رد دادم بله برون رویباربه هم زدم  رفتن دعاگرفتن فرداصبحش اومدن انگاربه قول تولال شده ب ...

الهی🥲 درکت میکنم 

منم شرایط شمارو داشتم 

درسته اینجا خیلیا به شوخی میگیرن وای تا سرشون نیاد متوجه نمیشن 

اینجور دعاها ارع بدن  ولی من ۴سال عاشقی کردم سرع اخلاقای گندم رفت  میخام دعای محبت بگیرم ...

از کجا بگیری 

منم مخام

تو مثل مورفین میمونی برای من معتادم به بودنت الان که نیستی حالم بده نه خواب درست دارم نه خوراک درست . .میشه برای رسیدنم به عشقم برام یه صلوات بفرستین ممنونم ازتون
مارک و امضا داره مگه😂

خیلی بدم میاد وقتی درد و دل میکنم کسی میخواد مسخره کردن 

شما هر دعایی ببرین روش اسم شما و پسره هست و میلری پیش دعانویس تا بخونه برات برایه چیه 

من این همه زحر و بدبختی کشیدم نوشتم اینجا شما اومدی به زندگی سیاه من میخندی و مسخره میکنی.

متاسفم واقعا

این اتفاق مشابه برای دختر عمه ام افتاد 

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
مارک و امضا داره مگه😂

بعله چون از فامیلا همسرم بهم گفتن پیش کی نوشتن و پدرم رفتن پیششون ایشونم تایید کردن 

انقذر بدبختیای ادمارو مسخره نکنید 

خیلی دلم شکست از طرز خنده اتون

متاسفم واقعا این اتفاق مشابه برای دختر عمه ام افتاد 

پشیمون شدم از تاپیک زدنم واقعا 

انقدر دلم شکست ک نگو 

🥲ب بدبختی من میخندن

2706