2752
2734
باید از یجایی شروع کنی هرچقدرم سخت  ببین میتونی کاری شروع منی برا خپدت کتکت هم زد برو پزشک قان ...

نمیزاره تامدتهاازخونه برم بیرون توروستاشون مثل یه اسیربین اهل کوفه هستم خوداهل روستاشونم آدمای بدی هستن هرروز یه بی آبرویی جدید دارن گوشیمومیگیره تاکبودیارفع بشه کامل حواسش هست بعدم برم پزشکی قانونی بعدش چی مگه میدونم بعدطلاق چی میشه همش سربارم 

فقط تنها راهم اینه بتونم کارکنم پول دربیارم جدابشم من اگه شغلی ک بدونم باهاش تامینم داشته باشم درنگ نمیکنم واسه بیرون اومدن ازین جهنم

فقط 19 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیزاره تامدتهاازخونه برم بیرون توروستاشون مثل یه اسیربین اهل کوفه هستم خوداهل روستاشونم آدمای بدی ه ...

تو‌همون روستا نمیتونی کار کنی؟

ارایشگاهی؟ خیاطی؟ پخت و پزی غذایی چیزی .کیکی چیزی 

برای مراسمات حلوایی. یا فروختن شیر و ماست کره

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظرم دیگ فایده ای نداره  من خیلی دگرگون شدم ،زندکیم تباه شد😔

گلم بااااید تلاشتو بڪنے براے زندگے بهترو خوشبختے💞

آقاببخش ڪہ سرم گرم زندگیست...دلم براے شما تنگ نمےشود😔😓اللهم صل علے محمدوآل محمد و عجل فرجهم
خیلی ناراحت شدم. بچه هم داری؟ بالاخره باید سحوری یکارایی کنی.مهریه ای.اون همه کتکت زده دیه ای نامه ...

فعلا که بدون خرجی گذاشتتم خونه ی مادرم رفته واسه خودش پول درآره منم بدون خرجی گذاشته رفته بخدابه پول یارانه‌مم رحم نمیکنه خودش میگیره حتی سبدکالاواینارومیگیره بعدخواهروزن برادرشومیاره میریزه میخورن .تاگوشواره هام وحلقه ازدواجمم ازدستم درآورده.گوشی زمان مجردیموگرفته کدشوزده به اسم خودش به خودم نمیدتش.یه گداگشنه ی بتمام معناست کارخلاف کتک یاهرکار هم میکنه قشنگ حواسش هست مدرکی دستم نده.واقعا موندم آینده ای ندارم مطمعنم نه پیش این  نه بعدطلاق  نه پول دارم نه بابا  نه ....

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
فعلا که بدون خرجی گذاشتتم خونه ی مادرم رفته واسه خودش پول درآره منم بدون خرجی گذاشته رفته بخدابه پول ...

چند سالته؟

بچه دارین؟

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...
تو‌همون روستا نمیتونی کار کنی؟ ارایشگاهی؟ خیاطی؟ پخت و پزی غذایی چیزی .کیکی چیزی  برای مراسما ...

نه بابا منو حتی به یییییییک نفر ازاین روستاییانشون نداده باماسک توصورتم میبره میارتم میگه صورتت جوش داره پیرهستی😐۲۶سالگی گرفتتم خودش ۱۰سال ازم بزرگتره کچله خپلوقدکوتاست  همیشه میگه توپیری زن۱۲ساله میخوام بعدخودشم خونه ای توروستانمونده که ازشون دخترنخواسته باشه وبهش ندادن.دوس دختراشم مال زمانی بودن که گوشی نوکیاساده مد بوده پیامکهاشونودیدم توهمون روستامیومدن مینشستن توماشینه این دور دورمیزدن .واقعاکل اهل روستاو زن کساییکه میشناسنش توعروسیم بالباس عروسیم میکشیدنم کنارمیگفتن شوهرمون میگه شوهرت اصلا نمیتونه زن نگهداره هرکی بیاددوروزه میزاره میره توچجوری بااین موندی🥺😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو‌همون روستا نمیتونی کار کنی؟ ارایشگاهی؟ خیاطی؟ پخت و پزی غذایی چیزی .کیکی چیزی  برای مراسما ...

عمرا نمیزاره ازین کارابکنم حتی حرفشم بزنم دوهفته دعوا واوقات تلخی میکنه حبسم میکنه پوووف نمیزاره بیرون برم چیکارکنم قانون هم باهاشه میگن اجازه نداری بدون اجازش کاری کنی بیرون بری وگرنه تهمت بی آبرویی میزنن روم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40