2737
2734
عنوان

خواهر شوهر

623 بازدید | 36 پست

ما هنوز عقد نکردیم مادرم بنا به اعتقادات قدیمش میگه باید بریم معاینه ...اونام گفتن نمیخاد ولش خب شنیدم عروسشون هم رفته قبلا

مادرم دوبار با مادرش تماس گرفت که یه روز تعیین کنید بریم گفت نه و بعد گفت باشه به دخترم میگم هر دوبار اینو گفت و خبری نشد خواهرش سنش زیاده و حکم مادر داره برای نامزدم.

برای خرید حلقه که رفتیم خواهرش هم اومد بماند که هی نظر میداد آخرم چیزی ک خیلی دوسش نداشتم خریدم 

بعد مامانم گفت خب خانم کی بریم معاینه گفت پنجشنبه خوبه یعنی دیروز منم گفتم آره خوبه دیگه من صبحش رفتم موهام رنگ کنم زنگ زدم خواهرش که بگم ۶عصر بریم چون من کارم طول میکشه زنگ ک زدم اصلا یادش نبود با یه حالتی گفت من شب میرم خونه مامانم میخای قبلش بریم امروزم پنجشنبه س اصلا ولش کن لازم نیست گفتم این چیزا برای قدیمه گفتم نه نمیشه گفت باشه کار رنگ تموم شد زنگ بزن من خونم قاره بعد شام برم خونه مامانم 

منم ساعت۶یهش زنگ زدم میخاستم بگم امروز نریم هم بارونه هم اینکه شما هم کار دارین تا گفت الو گفت وای انگار آلزایمر گرفتم اصلا یادم نبود باز الان با مادرم اومدم بازار میخای برگردم بریم گفتم نه

بااینکه خودم خاستم بگم نریم ولی این بی تفاوتی خیلی‌ دلمو شکست عذر خواهی هم کرد چندبار ولی امکان نداره آدم یادش بره یعنی در این حد براشون مهم نیستم

حالا همسرم آدم خوبیه خودش رفتم موهام رو نشونش بدم بهش گفتم جریان رو خیلی ناراحت شدم تو این چند ماهی که نامزدیم خیلی‌ دیدم از این رفتارها خصوصا از جانب مادرش ولی بازم چیزی نگفتم چون نمیخاستم دعوا درست کنم حتی ب نامزدم گفتم ب روشون نیار 

دیگه نمیدونم چی بشه 

کلا یکم بی تفاوتن انگار 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

معااینه؟😐

کاربر قدیمی با ۵ تا اکانت ترکیده😄‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ طراح مُد و فشن💅 ‌‌‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌. دارای مدرک FCE و TTC زبان🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چه خوبه اهل این چیزا نیستن

والا

چه خانواده خوبی

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

این قسمت: وقتی خودت واسه خودت ارزش قائل نشی

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2738
عزیزم نکته مثبتش اینه اونا بهت اعتماد دارن و لزومی ب این کار نمیبینن ....چرا خوشتون میاد الکی آرامش ...

آخه بیشتر بی تفاوتن

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

معاینه ؟

مام کوردیم ولی من همچین بی احترامی به خودم نکردم 

از یه جایی به بعد برای خودتون زن بودنتون ارزش قائل بشید

اگر قراره بر معاینس پس مردا هم باید معاینه بشن

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁

بیخیال اسی به اینچیزافکرنکن زن عموی منم باعمه ام اینجورپیش اومدبراشون بعدعمه ام میگفت به من چه که بدونم فلانب. ..من خودم هزارتاکاردارم بچه کوچیک تودستمه بعضیابراشون مهم نیست ودغدغه زیاددارن خودتوحساس نکن واردحاشیه نشو وبذار عقدکنی بعد الان هنوزاول راهی 

گاهی انسانم آرزوست

الان بحث ایشون معاینه نبود بحث بی‌تفاوتی خواهرشوهرش بود با نامزد و مادرت برو عزیزم خواهرشوهرو بیخیال الان میگن مهم نیست دو روز دیگه زندگی رو به آدم زهر مار میکنن

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
2706