2733
2734
عنوان

خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 626 بازدید | 36 پست

درضمن یادبگیر رفتار دیگران برات خیلی مهم نباشه وگرنه خودت اذیت میشی

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
بیخیال شو، خودت برو گواهی رو بگیر که داشته باشی. لازم نیست حتما اونا باهات بیان که حالا اگه اونا ب ...

مامانم میگه باید یکی از اونا باهامون باشه

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی اگه براتون مهمه با مادرت یا نامزدت برو و برگه رو بگیر 

که فردا روز تو زندگی نتونن حرفی بزنن... 

بازم خودت میدونی ولی اگه من جای تو باشم دیگه بهشون زنگ نمیزنم 

بیشتر از این خودتو کوچیک میکنی 

طرف دوست نداره باهات بیاد 

شاید براشون زور داره ویزیت به دکتر بدن... 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
کورد هستیم

عزیزم درستە این رسم هنوز هست بین ما، اما این همە سروصدا نمیخواد،با نامزدت برو دکتر ۳ تا برگە بهت میدە و مشاورە هم میدە، برگە هارو پیش خودت نگە دار و تووقت خودش مادرت بدە ب مادرشوهرت تمام، از همین الان راه رو برای دخالت خواهرش باز نکن

بهتر یادش رفته

خۆشبخت بی دڵکم

ولاته که م پـــرم له تو...له جوانی تو...له عیشقی تو... ولاته که م ئاوەیان و ئه ویندار بمینی "ولاتی کورده واری"
2731
عزیزم درستە این رسم هنوز هست بین ما، اما این همە سروصدا نمیخواد،با نامزدت برو دکتر ۳ تا برگە بهت مید ...

قربونت برم عزیزم مرسییی

آره درست میگید

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
من خودم خوشم نمیاد ولی چاره ای نیست حالا بزنه خون نیاد همش جواب بلید پس بدی

خب همون دیگه کی خوشش میاد ولی با همون یه برگه دیگه طرفتو لال میکنی. جواب پس دادن یه چیزه اینکه یه عمر با یکی زندگی کنی که دائما بهت شک داره یه چیز دیگه

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل