2733
2734
عنوان

خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 639 بازدید | 36 پست
الان بحث ایشون معاینه نبود بحث بی‌تفاوتی خواهرشوهرش بود با نامزد و مادرت برو عزیزم خواهرشوهرو بیخیال ...

دقیقا اصل مطلب رو ول کردن چسبیدن به فرع

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خوب شما که از خودتون مطمئن هستین دیگه حرفش رو نیارین چیزی هم گفتن بگین شما که رسمش نداشتین و سرتون ...

🤣🤣🤣عالی بود 

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘

شاید بهت مطمئنا و میگن بیخیال

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2731

خوب شما میتونستی این موضوع رو جور دیگه مطرح کنی !

مثلا ب جای قسمت معاینه بگی خرید لباس!

نی نی یار زومه؟!.آره زومه ..آره زومه ..نی نی یار رو کاربری من همش زومه 😁😁😁
خوب شما میتونستی این موضوع رو جور دیگه مطرح کنی ! مثلا ب جای قسمت معاینه بگی خرید لباس!

آره واقعا اشتباه کردم

اینجا همه مخالف معاینه هستن اتفاقا اونقدر تاپیک میزنن که به دلیل اینکه خونریزی نداشتم شوهرم همش بهم حرف میگه حالا شوهرش همون مرد روشنفکری بوده که قبلا می‌گفته احتیاج به معاینه نیست من خیلی اعتماد دارم بهت.

خواهر منم نامزد امروز عصر مراسم عقدش مراسم که تموم شه چند روز دیگه خودم میخوام بهش بگم اونم مشکلی نداره

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
اینجا همه مخالف معاینه هستن اتفاقا اونقدر تاپیک میزنن که به دلیل اینکه خونریزی نداشتم شوهرم همش بهم ...

که برید معاینه؟

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
اینجا همه مخالف معاینه هستن اتفاقا اونقدر تاپیک میزنن که به دلیل اینکه خونریزی نداشتم شوهرم همش بهم ...

دقیقا اصلا خوبه آدم بدنش رو بشناسه

مبارک باشه عزیزم ایشالله که خوشبخت بشه

دقیقا اصلا خوبه آدم بدنش رو بشناسه مبارک باشه عزیزم ایشالله که خوشبخت بشه

فداتشم عزیزم همچنین برا خودت ایشاالله زندگیتون تا ابد ویک روز پایدار.

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
دقیقا اصلا خوبه آدم بدنش رو بشناسه مبارک باشه عزیزم ایشالله که خوشبخت بشه

منم خودم بدون اینکه به خانواده همسر و یا حتی مامانم بگم رفتم. فقط چون هیچ دیدی از بدن خودم نداشتم. یه نامه دادن به هیشکی هم نشون ندادم.

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 
بله

من خودم خوشم نمیاد ولی چاره ای نیست حالا بزنه خون نیاد همش جواب بلید پس بدی

بیخیال شو، خودت برو گواهی رو بگیر که داشته باشی.

لازم نیست حتما اونا باهات بیان که

حالا اگه اونا به جای تو پیگیر بودن میگفتی وای دارن بهم توهین میکنند

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2706