2733
2734
عنوان

نظر بدین خواستگارم خسیسه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2625 بازدید | 153 پست
چی بگم ؟ کافه پیشنهاد بدم یا کار امروزشو بگم بهش 

اصلا ب روی خودت نیار ک بفهمه علت اینک ازش خوشت نمیاد چیه تا کامل مطمئن بشی 

اگ گفت مثلا شنبه همو ببينيم  بگو باشه  کجا قرار بزاریم؟ اگ گفت فلان خیابون یا پارک   بگو بریم ی جا بشینیم شاید بارون بیاد اذیت نشیم فلان کافه خوبه اونجا همو ببينيم؟

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
احتمال زیاد اهل کافه رفتن نباشه  چون خواهر و مادر نداره کسی نیست بهش یاد بدع  بعد ممکنه ...

آره گفت من تا حالا کافه نرفتم ولی بالاخره که شهر پر از کافه اس وقتی با کسی آشنا میشه باید جایی هم در نظر بگیره 

حالا یه بار بهش پیشنهاد بدم ببینم چی میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ی فرصت دیگ بدع ولی تابلو رفتار نکن ک داری امتحانش میکنی خسیسه یا ن

آره یه بار امتحان کنم هر چند خیلی بهم برخورده دوست ندارم ببینمش. الانم فهمید من به خسیس بودنش حساسم نکنه چند بار فیلم بازی کنه 

آره گفت من تا حالا کافه نرفتم ولی بالاخره که شهر پر از کافه اس وقتی با کسی آشنا میشه باید جایی هم در ...

ی جای خلوت بگو ینی خیلی شلوغ هم نباشه ک بهونه داشته باشه بگ غیرتیم و ...  تو کامنت ها دوستان گفتن بهونه بعضی پسرهاست

اره ولی ممکنه کلا مدیریتش خوب نباشه یا استرس یا فکرش مشغول باشه یا اینک خسیس  باشه

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
2731
اصلا ب روی خودت نیار ک بفهمه علت اینک ازش خوشت نمیاد چیه تا کامل مطمئن بشی  اگ گفت مثلا شنب ...

آخه امروز بهش گفتم که از کارش ناراحت شدم و حس میکنم خسیسه . واسه تولدم دعوت کرده شام بنظرت برم یا نه میخواستم بگم نمیام 

ی جای خلوت بگو ینی خیلی شلوغ هم نباشه ک بهونه داشته باشه بگ غیرتیم و ...  تو کامنت ها دوستان گف ...

ولی یه خساستی داره ها چون کافه نتونست پیدا کنه دو قدم جلو تر از اونجایی که پارک کرده بودیم چند تا بستنی و آبمیوه فروشی بود نکرد بره از اونجا چیزی بگیره بعد اون همه گشتن بی نتیجه تو خیابونا 

ولی یه خساستی داره ها چون کافه نتونست پیدا کنه دو قدم جلو تر از اونجایی که پارک کرده بودیم چند تا بس ...

این میتونه از خسیس بازیش باشه یا از بی فکر بودنش 

اگ خسیس بود میرفت از سوپرمارکت ی آب معدنی یا آبمیوه  و چند تا بیسکویت میخرید یا میگفت بزار حرفها رو بزنیم بعدا می‌پیچوند نمیخرید  

مورد تو باید بیشتر زیر نظر بگیریش

آخه امروز بهش گفتم که از کارش ناراحت شدم و حس میکنم خسیسه . واسه تولدم دعوت کرده شام بنظرت برم یا نه ...

کلا هر چی مخفیانه تر امتحانش کنی بیشتر متوجه میشی ذاتش چیه

حالا چ اینمورد چ موردای دیگ

بابا حالا پارک به جهنم امروز کارش خیلی ضایع بود ما یه شهر بزرگیم همه جا کافه اس. دیروزم بهش گفتم من ...

تقصیر خودته میرفتی یه کافه انتخاب میکردی یه چیز قیمت متوسط هم سفارش میدادی ببین واکنشش چیه یا برید رستوران ببین چه غذایی انتخاب میکنه 

اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ🫤        درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                                                                            با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           
واسه تولدم دعوت کرده رستوران ولی نمیخوام برم چون فکر میکنم بازم ادا در میاره و دنبال رستوران میگرده ...

اسی یکم معقولانه رفتار کن و احساسی تصمیم نگیر این دفعه برو ببین چیکار میکنه 

بعدم اگه انقدر زودرنج و حساسی فعلا ازدواج نکن 

اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ🫤        درمورد پوست و مو و گل و گیاه سوالی داشتین درخدمتم♥                                                                                                            با نی نی سایت پشم های خود را «رایگان» لیزر کنید                                           
این میتونه از خسیس بازیش باشه یا از بی فکر بودنش  اگ خسیس بود میرفت از سوپرمارکت ی آب معدنی یا ...

دیگه ببین این چقدر خسیسه که از سوپرمارکتم نخرید 😂 کلا پیچوند بعد اون همه آواره گشتن تو خیابون میتونست بره یه چیزی بگیره ولی این کارو نکرد 

تقصیر خودته میرفتی یه کافه انتخاب میکردی یه چیز قیمت متوسط هم سفارش میدادی ببین واکنشش چیه یا برید ر ...

خب خواستم ببینم خودش مایله بریم کافه یا نه . چون وقتی هوا بارونیه جای دیگه نمیشه رفت که خودش باید می‌گفت. مثلاً حس میکنم خیلی سخت کافه و اینجور جاها بره چون دفعه پیش رفته بودیم این دفعه دیگه مایل نبود اون موقع هم آب طالبی سفارش دادیم. آخه میدونی من خیلی باهاش بیرون نمیرم که نهایتاً هفته ای یه بار اون یه بار یعنی دلش نمیاد 100 تومن خرج کنه 

عزیزم دیشب  نشد ریپ بزنم 

لطفاااااا  اولا احساستی نشو و با عقل پیش برو 

به نظرم اینطور میاد شما هم اصلا خیلی چیزارو بلد نیستی و همین باعث شده اونم با خیال راحت خیلی به خودش زحمت نده 

ببین من  دوربرم پر از دختر و پسر 

پسرها از حرف غیر مستقیم خوششون نمیاد اصلا خیلیاشون انقد کمعقلن متوجه تیکه کنایه نمیشن و نمیدونن حرف تو دقیقا چیه 

و‌

تو هم  نباید مستقیم بگی تو خسیسی یا منو تو خیابون نچرخون ببر رستوران 

اینجوری طرف فک‌میکنه تو میخای ازش بکنی 

دوم اینکه پسرها تا حد زیادی رفتارشون با تو بستگی داره به رفتار خودت 

تو اگه خودتو دست پایین بگیری اونام همینکارو‌میکنن

✅ببین تو باید اولا اعتماد به نفس داشته بهشی و خودتو باارزش بدونی 

و همیشه دم دست کسی نباشی

✅ببین اولا برا خودت حریم تعیین کن 

مثلا از هر ۵ دعوت دوتاشو‌ باید  قبول کنی طرف فک‌ نکنه تو هول ازدواجی و تمام وقتو‌بهش لختصاص دادی 

اون باید ببینه که بخشی از زندگیش هستی و‌نه همش 

اگه هر وقت اراده کرد باهاش بری بیرون کم‌کم از فکر ازدواج میاد بیرون و تبدیل میشید به دوست دختر و پسر 

بگو‌مثلا تلفنی هم میتونیم صحبت کنیم

✅مورد بعدی اگه گفت مثلا گف ۵ شنبه بریم بیرون بیرون کجا یعنی 

گف با ماشینت بیا منم با ماشینم یا گف پارک و نمیدونم خیابون بچو نه !!! نمیتونم درست نمیدونم ت‌و خیابون چرخیدنو ... یا بگو ما تو‌مراحل اشنایی هستیم لزومی نداره تا رابطمون جدی نشده دوست اشنا مارو‌ببینن !

اینطوری مجبور میشه کافه ای حایی پیشنهاد بده بگو‌خودتون پیدا کنین 

اگه دیدی گف خودت پیشنهاد بده بگو اوکی فلان جا هست اونجا ساعت مثلا ۶ منتظرم بمونید 

نباید دنبالش  را بیفتی بری اینور اونور حتمااا راحت بگو‌۶ مثلا منتظرم‌بموتید همون کافه 

اینطوری مجبور میشه بره بشینه و‌منتظرت بمونه 

و اینکه قبل رفتن بپرس  مثلا راجه به چی صحبت کتیم؟

و رفتنی هم لازم نیس همون اول کیف پولتو دستت بگیری 

ببین خودش چ رفتاری داره 

هرچند من خودم باشم دیگه ادامه نمیدم 

من خیلی رو‌خساست و رفتارهای اینمدلی حساسم و اینطور پسری کلااا انقد از چشم‌میفته که کار به قرار و دیدار بعدی تمیکشه 

عزیزم دیشب  نشد ریپ بزنم  لطفاااااا  اولا احساستی نشو و با عقل پیش برو  به ...

من هم تجربه یه ازدواج ناموفق رو دارم هم با خواستگارای دیگه آشنا شدم. نامزد سابقم فوق العاده دست و دلباز بود از اول. آشنایی تا موقع جدایی 

منم واقعا دم دست نیستم هفته ای یه بار یا ده روز یه بار میرم حتی قبل دیروز چند بار گفت گفتم نه من خونه مادربزرگم میرم چند بار کنسل کردم. من حتی سوار ماشین اونم نمیشم میگم جایی تعیین کن خودم میام اصلا خودمو هول نشون ندادم 

اتفاقا دیروز تو خیابون پیاده میگشتیم بهش گفتم من معذبم میترسم کسی ببینه منو یه پارک مانندی بود وسط خیابون می‌گفت بریم اونجا بشینیم من قبول نکردم واقعا هر چی میگفتم حالیش نبود. از روز قبلشم بهش گفتم لطفاً خودت جایی رو در نظر بگیر و بهم اطلاع بده که اونم روز قرار نیم ساعت مونده هی میگفت کجا بریم آخرم گفت کافه پیدا کردم بریم اونجا بعد رفتیم دیدیم کافه نیست خودشم تعجب نکرد انگار میدونست .  حتی بهش گفتم تو جایی انتخاب کن میخوام سلیقه تو رو ببینم تو این موارد اما به خودش زحمت نداد جایی رو پیدا کنه همیشه هم میگه از این به بعد برنامه میریزیم ولی بازم کاری نمیکنه 

ببین خیلی مقاومت کرد دیروز بعد اون همه گشتن بی نتیجه دور و برمونم چند تا آبمیوه فروشی بود نرفت یه چیزی بگیره اینقدر سریع اومد نشست تو ماشین خیلی بهم برخورد یجوری از چشمم افتاد 

آخه میگی مستقیم نگم چند بار غیر مستقیم گفتم اصلا حالیش نیست قبلاً چند بار تاکید کرده بودم رو خسیس بودن خیلی حساسم ولی چه تاثیری داشت. منم از هر لحاظ ازش سرترم فقط دوره نامزدی جدا شدم 

2706