2733
2739
عنوان

مامانا پسرم خیلی حرف میزنه😣😤😩😩😫

| مشاهده متن کامل بحث + 1085 بازدید | 61 پست

بنظرم بهش یاد بدید که به بقیه زمان بده . یعنی نه اینکه دعوا کنید مثلاً گوشاشو گرفت لگو مامان جان آلن نوبت من و باباست چ بتید حرف بزنیم اگر دوست داری بشنو اگر نه که هیچ دیگه با خودته اما ما حرفمون میرنبم تمام شد شما حرف بزن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برونگراست بچه بیچاره،

مواظب باشید بچه‌ای که یه جا کز کنه و حرفی نزنه بیماره و افسردگی داره خدا رو شکر کنید بچه‌تون روحیه‌ی سالمی داره و احساس امنیت میکنه، دعواش نکنید مهارت گوش کردن رو با آرامش و مهربونی یادش بدید

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2731
دخترم کسی هم نباشه باهاش حرف بزنه با عروسکا با گل های تو خونه با نون تو دستشم حرف میزنه ۵ سال و نیمش ...

عشق  دنیای  بچه  هام

وقتی‌جوابتو‌نمیدم‌یعنی‌‌با‌نظرت‌مخالفم‌ولی‌حوصله‌بحث‌ندارم:<
بنظرم بهش یاد بدید که به بقیه زمان بده . یعنی نه اینکه دعوا کنید مثلاً گوشاشو گرفت لگو مامان جان آلن ...

به دخترم میگیم صبر کن نوبت ماست بعد شما 

میگه اع من توچولویم دوناه دارم اول من بعد شما آفرین بابای خوشدلم 😂😂😂

نیست یک ساعت قرار این جانِ بی‌آرام را........یا رب آن آرامِ جانِ بی‌قرارِ من کجاست؟
عشق  دنیای  بچه  هام

واقعا عشقه 

فکر کن مثلا به نون تو دستش میگه میخام بخورمت 

بعد صداشو تغییر میده به جای نون میگه بخور بزرگ شی 😂😂

نیست یک ساعت قرار این جانِ بی‌آرام را........یا رب آن آرامِ جانِ بی‌قرارِ من کجاست؟
2738
😂😂😂😂😂

نخند دختر😕😕😕 بجاش یه ۷-۸ هزار آیت الکرسی برام نذر کن خدا صبرمو زیاد کنه

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
خوبه ک عزیزم منکه ارزومه بچم توخوابم حرف بزنه

سلام عزیزم

شما بچتون مشکلشون چیه؟

حالش خوبه الان؟

من قبلا خواننده خاموش بودم تاپیک ازدواجتونو خوندم خیلیییی ذوق کردم باهاش

خوشبخ باشین گلم

2706