2733
2734
عنوان

مامانا پسرم خیلی حرف میزنه😣😤😩😩😫

| مشاهده متن کامل بحث + 1086 بازدید | 61 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

بچه منم دقیقا همینجوریه ۳تا متخصص بردم گفتن بیش فعاله

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.

عزیزم هر بچه ای یه جوریه

پسرمن برعکس پسرتون خیلی کم حرف میزنه خجالتی هم هست اصلا نمیتونه تو مدرسه از خودش دفاع کنه

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    

عزیزم همه شون همینن 

انشالا تنش سلامت باشه و همیشه برات تعریف کنه😍

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞

وای اسی ببخشید خندم گرفت🤣

شاید چون اوایل صحبت کردنشه جوگیر شده بچم فقط دوست داره حرف بزنه 

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
سلام عزیزم شما بچتون مشکلشون چیه؟ حالش خوبه الان؟ من قبلا خواننده خاموش بودم تاپیک ازدواجتونو خون ...

مرسی فداتشم سلام عزیزم حالش خوبه ولی بشدت اذیت میکنه خیلی خیلی توانم دیگه تموم میشه مخصوصا تواین روزا ک شوهرمم مرز هست وبااین بچه تنهام امشب واقعا ازته قلبم کلی کفر گفتم الانم نشستم تسبیح گرفتم دستم دارم توبه میکنم ....اگ مشکل بچم نبود خوشبخت ترین بودم..مرسی ک وقت گذاشتی تاپیکمو خوندی گلم

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

پسر من سوال های زیادی میپرسه خییییلللللی زیاد ! بعضی وقتا احساس میکنم داره سرکارم میذاره ولی بعد میبینم نه واقعا کنجکاوه و داره کشف می‌کنه ! 

مامان ماه بزرگتره یا خورشید ؟ 

مامان اگه بریم جلوی خورشید می‌سوزیم؟ 

مامان الان اون دنیا شبه یا روز ؟ ( منظورش خارجه ) 

مامان نون چطوری میپزه؟ 

مامان ماه سرده یا گرم ؟ 

وقتی ما کوچیک بودیم تو هم کوچیک بودی ؟ 😑

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
منم همین جوری بودم  مامانم میگفت صبح انگار رادیو میزدیم به برق شب از برق میکشیدیم بس حرف میزدی ...

منم

گر شش جهتت بسته شود باک مدار 🙏 کز قعر نهادت  سوی جانان راهست🌹                           

برادرزاده م اینجوریه 

تمام اتفاقات روزمره رو میگه 😂یا از گذشته ها میگه 

من با جون و دل گوش میکنم ولی مامانش حوصله نداره میگه باز این حرف زد🥴🤦‍♀️

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2706