2733
2734

من خانواده مادریم همشون خوشگلن یعنی مامانم خودش مادربزرگم... مادربزرگ مامانم خاله هاش... خاله زاده هاش داییاش همشون خوشگلن از دم... دایی خودم. داداشم که به داییم و دایی مامانم رفته خوشگله

حالا من چیکار کنم که بچه هام به مامانم و خانوادش بره

سلام با اجازه استاتر(اگه راضی نیستین استاتر پیامم رو پاک کنم)

بچه ها من گروه چاق شدن تشکیل دادم در روبیکا ولی لینک تو نی نی سایت مجاز نیست بزاریم کسی مایله اعلام کنه ایدی بدم بهش عضوش کنم تو گروه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

هیچ راهی نیس 

دعا کن سالم باشه 

دختر خاله من و شوهرش جفت شون خوشگلن 

ولی فقط به قیافه و رنگ. پست و رنگ. چشم بچه شون فکر میکرذن 

الآن بچش به دنیا اومده ولی دکار گفته از 6 ماهگی به بعد رشد نمیکنه بچه 

برگرفته از سایت hadith.net

ی راهنماییت میکنم بلدم😍 طب اسلامی👇🏻👇🏻

۱۰۴۷.مناقب آل أبى طالب :مردى در اين باره از اميرمؤمنان پرسيد كه چرا فرزند ، گاه همانند پدر و مادر خويش ، و گاه همانند دايى و عموست؟
امام على عليه السلام به امام حسن عليه السلام فرمود : «او را پاسخ گوى» .
امام حسن عليه السلام فرمود : امّا درباره فرزند ؛ اگر مرد با دلى آرام و اندامى بدون اضطراب به سراغ همسر خويش برود ، دو نطفه با استوارى و چنان كه دو جنگاور به هم در مى آويزند ، با يكديگر گلاويز مى شوند . پس چنانچه نطفه مرد بر نطفه زن چيرگى يابد ، فرزند ، همانند پدر مى شود و چنانچه نطفه زن بر نطفه مرد ، چيرگى يابد ، فرزند با مادر ، همانند مى شود . امّا اگر مرد با دلى ناآرام و اندامى آشفته به سراغ زن برود ، دو نطفه ، آشفته و لرزان مى شوند و به سمت راست يا چپ زِهدان مى افتند . چنانچه نطفه به سمت راست زِهدان بيفتد ، بر رگ هاى عموها و عمّه ها افتد و به عموها و عمّه ها همانند مى شود ، و چنانچه به سمت چپ زهدان افتد ، بر رگ هاى دايى و خاله ها مى افتد و به دايى ها و خاله ها همانند مى شود» .
آن مرد برخاست ، در حالى كه مى گفت : خداوند ، خود مى داند رسالت خويش را كجا قرار دهد .
روايت شده است كه آن مرد ، خضر عليه السلام بود .

2706