2733
2734

ماشاالله ۵سالشه، یه بند حرف میزنه، حتی ببخشیدا دسشویی هم میریم پشت در دسشویی حرف میزنه☹️تازه نمیزاره ما هم حرف بزنیم تا من و باباش میخوایم یه چیزی بگیم دست می‌زاره رو گوشاش میگه هیچکس حرف نزنه هیچی نگین، تا اینکه شوهرم امشب دعواش کرد یعنی چی ما هم میخوایم حرف بزنیم😣به نظرتون چرا اینجوریه؟

خدایا به تو توکل کردم😍⁦♥️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دیر به حرف اومد ؟

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
2731

دخترم کسی هم نباشه باهاش حرف بزنه با عروسکا با گل های تو خونه با نون تو دستشم حرف میزنه ۵ سال و نیمشه

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

آنهاست و دوستی ندارم..کنجکاوه ...

براش اسباب بازیهای دلخواهشو بگیرین بازی کنه..براش بازیهای جدید یاد بدین بازی کنه سرگرم سه..براش داستان بخونین از پرحرفیو...

بااحترام این اکانت دست سه تا دوست صمیمیه❤️🌿

😂😂😂😂 پسر منم دوسالو نیمشه از مال شما بدتره .تازه توخواب هم صدا ماشین درمیاره گاز میده🤣🤣🤣

دوست نی نی سایتیه من که داری الان امضامو میخونی دعا میکنم الهی که به همممممه آرزوهات برسی.🥰🥰🥰 تو هم منو دعا کن😘😘
2706