2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتری که روز مشاورش با ویزیت زیباجوهای خودش فرق کنه کنسله یعنی انقد به خودش اطمینان نداره که نمونه کاراشو بقیه ببینن

ارزو هم همینجوره

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2731

من هیچ وقت جرات نمیکنم خودم رو به زن بسپارم چون در کارهای زیبایی درمانی معمولی هم خوب نیستن چه برسه بینی

من دندون هام رو دو بار به پزشک زن سپردم نابودش کردن و برای درست شدن مجددا رفتم پیش پزشک مرد

الان هم برای بینی من یک زن رو معرفی کردن اما عمرا برم

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
یعنی چی شما رفتید پیشش

من الان دکتر کلانی تهران رو انتخاب کردم چند نمونه هم دیدم واقعا عالی بود

⁦مزاحم نشو👈👈👈☀️⁩!!!!⁦☀️⁩ جز استارتر کسی منو ریپلای نکنه....من مخاطبم فقط استارتره...⁦☀️⁩مزاحم نشید لطفا👉👉👉👉👉نی نی سایت فضای عجیبی است که در آن واژه   روشنفکری فحش حساب میشه !!!!!
یعنی چی شما رفتید پیشش

یعنی ر‌وز اونایی که بخواد مشاوره بده با روزی که بخواد مریضای خودشو معاینه کنه فرق میکنه و این از بی تجربگی و کار خرابی دکتره

بله رفتم مشاوره و بالای پنجاه نفر اونجا بودن خیلی شلوغ 

دو نفر از مریضاش همیشه اونجا ثابت هستن به عنوان نمونه

اون دو نفر بد نبودن ولی جای بخیشون خیلی تابلو بود

در کل پیشنهاد نمیکنم ایشونو

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2740
یعنی ر‌وز اونایی که بخواد مشاوره بده با روزی که بخواد مریضای خودشو معاینه کنه فرق میکنه و این از بی ...

وای خداااا دو تا نمونه ثابت داره😅

شما پیش کی عمل کردین

2706