2733
2734

سوال منم همینه

البته جاهای اداری هنوز مثل اینکه اعلام نکردن

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست داریا😂😂

نه از اخر خرداد

نی نی سایت چیست؟ جای عقده گشایی علیه معلمان😂من یک ایرانی مسلمانم همانطور که مشاهیر تشیع را دوست دارم تمام مشاهیر ایران راکه در راه وطن جنگیده اند،دوست دارم دلیلی نیست بین این دو جدایی بندازیم هرکس که برایمان اینوری یا آنوری تعیین میکند فقط فاصله بینمان را میخواهد دختر لر❤️ 
2731

هنوز اجرا نشده

اواخر خرداد

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
نه والا فردا وقت دکتر دارم تازه چهارشنبه بود ک دکترم نبودش گفتن شنبه میاد الان نمیدونم فردا برم یا ن

هنوز شورای نگهبان تایید نکرده

اگ تایید هم بکنه از اخر خرداد اجرا میشه

بغلِ طُ از جنسِ نرمِ بهشته 🙃💙

مگه دیروز رفتی سرکار یا مدرسه که میخوای فردا تعطیل باشی؟!😅

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌
نه والا فردا وقت دکتر دارم تازه چهارشنبه بود ک دکترم نبودش گفتن شنبه میاد الان نمیدونم فردا برم یا ن

فعلا که گفتن مال کارکنان دولته فکر نکنم تعطیلی رسمی بشه برو دکتر.

سلام بچه ها ماهی54سابق هستم که متاسفانه کاربریم ترکید. نی نی یار می خواست کاربریم رو برگردونه ولی متاسفانه چون کاربریم قدیمی بود یادم نمی اومد با چه ایمیل یا شماره ای ثبت نام کردم. فوقع ما وقع😌