2752
2734

؟

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️

پاکسازی روح 

ذکر هواپونوپونو

مدیتیشن و مراقبه 

رفتن به طبیعت

موزیک آرامبخش 

قدم زدن در هوای آزاد و خلوت

گوش دادن صدای آب

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊 احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاوره کلی در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄  |  | مشاور پوست و مو هستم سوالی هست درخدمتم🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دیگ تو اون جمع نرو

مجبوری میرم

من خیلی زود انرژی منفی روم تاثیر میزاره نمیدونم علتش چیه بعدش کلا حالم گرفته است

ترکیده هستم با احترام،،،،لطفا اگه منطقی نیستی روی من ریپلی نکن مرسی....اعتقادم اینه کههههه کاااششش زندگی دنده عقب داشت،مرسی وقت گذاشتی امضامو خوندی😊🌱❤️
پاکسازی روح  ذکر هواپونوپونو مدیتیشن و مراقبه  رفتن به طبیعت موزیک آرامبخش  قدم ...

ذکر چیچی؟از کیه

اگه جمع مثلا همکاراست و مجبوری هرزگاهی ببینیشون سعی کن جوری رفتار کنی انگار که اصلا وجود ندارن ادم حسابشون نکن

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
اگه جمع مثلا همکاراست و مجبوری هرزگاهی ببینیشون سعی کن جوری رفتار کنی انگار که اصلا وجود ندارن ادم ح ...

نه 

کلا نه اینجا فقط

وقتی یه جایی برم که انرژی منفی باشه سریع میگیرمش دیگه خسته شدم😭

مجبوری میرم من خیلی زود انرژی منفی روم تاثیر میزاره نمیدونم علتش چیه بعدش کلا حالم گرفته است

کلا به انرژی های اطراف حساسی یا فقط انرژی منفی؟ اگه زود جذب و احساسش میکنی یه اسم داره ، منم مشابه تو ام دقیقا انرژیا روم زود اثرداره ، حتی میتونم بفهمم چه حسی دارن

بدنت به انرژیها حساسه .مطلب سرچ کنی میاد بالا برات

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌱🌌 شفای روح ، ساحرشب هستم ▪︎ از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم ، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رو مطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊 احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاوره کلی در حد تجربه 🌿خوشحال میشم کمکی کنم [تویی که تا اینجا خوندی ،بدون میاد روزهای خوب، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی✨❄  |  | مشاور پوست و مو هستم سوالی هست درخدمتم🌱
نه  کلا نه اینجا فقط وقتی یه جایی برم که انرژی منفی باشه سریع میگیرمش دیگه خسته شدم😭

درکت میکنم

من به شخصه موزیک و پیاده روی و یا وقت گذروندن با خانواده برام خیلی جوابه اینجور وقتا

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎 
ذکر چیچی؟از کیه

ذکر هواپونوپونو .توضیحاتش زیادن گوگل سرچ کن بخون عزیزم

ذکر پاکسازی روحه .معجزست به معنای واقعی ، ۴ جمله ست

متاسفم ، منو ببخش ، ممنونم ، دوستت دارم 

اشاره داره به روح برتر روحی که در چندبدن قرار داره به این منظور که همه ما یکی هستیم، بابت انرژی منفی ای که جمع شدن از روح والات عذرخواهی و طلب بخشش میکنی و با احساسی خووب بابت بخشش تشکر و میگی چقدر دوستش داری 

۰ندین بار پشت سرهم بگی

یا حتی بنویسی همرات داشته باشی 

خیلی آرومت میکنه 

من یکی نوشتم گذاشتم زیر بالشتم شبا راحت میخوابم 

حتی موزیک مخصوصش هم هست انگلیسی میخونه ، دان کن هرزمان تونستی گوش بده 

معجزست

کلا به انرژی های اطراف حساسی یا فقط انرژی منفی؟ اگه زود جذب و احساسش میکنی یه اسم داره ، منم مشابه ت ...

نمیدونم نمیتونم تشخیص بدم ولی به منفی خیلی زیاد واکنش نشون میدم

نمیدونم نمیتونم تشخیص بدم ولی به منفی خیلی زیاد واکنش نشون میدم

شاید بدنت به انرژی منفی حساسه تا جایی ک ممکنه ازین دورهمی ها و افراد منفی دوری کن ،

و بیشتر مدیتیشن و اینا انجام بده 

حالت بد شد همون ذکرو بگو که بالا گفتم ، هم خودت اروم میشی

هم اون دورهمی انرژی منفیش خنثی میشه کلا 

وقتی زیاد میگی 

بقیه درکنارت آرامش عجیبی دارن 

و بهت جذب میشن