2733
2734

تو دوران بارداری که حساسه و بچه هم میفهمه تا حالا از لحاظ روحی بهم ریختید چیکار میکنید همش دلتون میخواد گریه کنید یا شبا خوابتون نبره بجورایی احساس میکنم افسردگی گرفتم دلم میخواد همش گریه کنم یه جور لوس شدم البته تو زندگیم مشکل هست ولی الان بیشتر شده کسی رو هم ندارم به نظرتون چیکار کنم تازه خیلی زود رنج شدم 

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتمن بادکترت صحبت کن ،وارد فاز افسردگی نشی ،ک تادوسالگی بچت میمونه

این گریه هات الان متوجه نمیشی

بچه ک دنیااومد سالمه ها ولی مدام جیغ جیغو و گریه میکنه ،و تو نمیدونی چشع

از اینجاس🫠

دلم یک خواب میخواهد به وسعت مرگ....
2731
اره اصلا حالم خوب نیست شب ها اصلا نمیتونم بخوابم 

وای منم الان بیدار شدم در حالی که تا ۱۰ یا ۱۱ خواب بودم دلم میخواد بزنم زیر گریه چون تو ذهنم پر فکر و خیال

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ما زاده عشق و عشق شد مادر ما.         برام دعا کنید إن شاء الله نینیم سالم و سلامت به دنیا بیاد إن شاء الله
افسردگی داری مراقب باش به بعد بارداری نکشه افسردگی بعد از زایمان خیلی سخت‌تره حتماااا از همین الان ت ...

تراپی نمیتونم برم راهکار دیگه ای نداره 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای منم الان بیدار شدم در حالی که تا ۱۰ یا ۱۱ خواب بودم دلم میخواد بزنم زیر گریه چون تو ذهنم پر فکر ...

اره بخدا بخصوص این اخرا خیلی سخت شده

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
حتمن بادکترت صحبت کن ،وارد فاز افسردگی نشی ،ک تادوسالگی بچت میمونه این گریه هات الان متوجه نمیشی ب ...

به دکترم چی بگم به دکتر زنان بگم نمیدونم واقعا نمیتونم خودمو کنترل کنم تنهام همش میزنم زیر گریه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من سر پسرم اینجوری شدم واقعا روزای بدی گذروندم تقریبا از اوایل بارداری تا ماه ششم همش غصه میخوردم ...

چیاد که خوب شدی یعنی چیکار کردی تنها بودی یا ...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به دکترم چی بگم به دکتر زنان بگم نمیدونم واقعا نمیتونم خودمو کنترل کنم تنهام همش میزنم زیر گریه  ...

اره حتمن  ب دکتر خودت بگو،اون راهنماییت میکنه  معرفیت میکنه ب روانشناس 

دلم یک خواب میخواهد به وسعت مرگ....
اوایل بارداریم اینطور بودم  نشین توی خونه  برو توی طبیعت  آفتاب به پوستت بخوره به ...

فعلا بیرون نمیتونم برم چون دخترم تازگیا به شدت بغلی شده دلیلشم تاپیک های قبل ولی خونمون حیاط داره گاهی میشینم زیر نور خورشید

1
5
10
15
20
25
30
35
40