2752
2734
عنوان

پسری که همش عکس میخواد مشکوکه؟

360 بازدید | 35 پست

عکس عادی..

من پروفایلم هفت تایی عکس هست

بعددوباره بهم گفت چ سبکایی لباس میپوشی گفتم اسپورت ولش و.. حالا از هرکدومش عکس میخواست

یبارم گفت بدون آرایشتو ببینم ک فرستادم

چیز بدی تخواسته ولی بعد یه تایمی ک گذشت گفتم نمیفرستم واینا

بنظرتون چرا همش عکس میخوان

وطبیعیه بعد چهار پنج روز ک مجازی آسنا شدم پاشم برم دیت؟

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛

من دخترم ولی همش عکس میخوام😂😂😂

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
من دخترم ولی همش عکس میخوام😂😂😂

پس شاید طبیعیه آره؟

دلیلت چیه😂😂

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
پس شاید طبیعیه آره؟ دلیلت چیه😂😂

دوسش دارم و هی دلم‌تنگ میشه براش و دوست دارم بدونم چکار میکنع

خوبه یا نه

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
دخترا چ😕 جراتی دارین عکساتونو واسه پسرا میفرستین 

خب چیکار کنم

مگه میخواد با عکسا چیکارکنه... دوره آشناییه دیگه منم ک هدفم ازدواج...

دوسش دارم و هی دلم‌تنگ میشه براش و دوست دارم بدونم چکار میکنع خوبه یا نه

ولی من برداشتم ازین کلرشون فکرای خوبی نبود

بنده خدا خوبه حالا برات میفرسته😂

چه دختر چه پسر این عکس خواستن زیاد خیلی رو مخه 

عکس خواستن زیاد دلیل براین میشه ک آدم درستی نیست؟

پس حساس نشم الکی؟ اگه گفت دوباره چی؟ نفرستم،

والا رل من هرروز ۴ ۵ تا عکس میخاست ک با خنده میگفتم نهههه دیگه بسه حوصله ندارم هی ارایش اینا کنم 

دیدم دست بردار نیست گفتم هروقت از من عکس خواستی خودتم باید بهم عکس بدی 

کمتر کرد دیگه هاها

خوشبخت ترین دختر روی زمینم و درانتظار خوشبختی بیشترم....به قانون جذب باور دارم و ازش نتیجه دیدم♡

[QUOTE=339395305]چون اول اشناییه اینجوریه اما من تا حالا تو این یکسال عکس ندادم  البته ما هرروز همو می‌دیدیم ...[/QUOT

میترسم با عکسام یکاری کنه 🥲

ببخشید یسوال الان قرار دیت گذاشتیم بعدشم حدود سه ماه شاید چندبار فقط همو ببینیم

موقعیتشم خوبه اگ لخلاق داشته باشه

نمیخوام ازدستش بدم فعلا

چقدر مدت برای آشنایی باید بگذره