2733
2739
اصلا تحمل ناخن کوتاه ندارم اخه، وقتی یکی از ناخنام میشکنه انگار نصف انگشتم شکسته مثل فلجا میشم اصلا ...

اسی اگر فقط یه ناخن بشکنه و بقیه بلند باشن اون ناخن کوتاهه بلند میشه ؟ من اغلب ناخن شصتم می‌شکنه الانم شکسته منتظرم بلند شه قبلا می‌گرفتم همرو کوتاه میکردم اما الان دلم نمیاد بقیه رو کوتاه کنم . ولی حس میکنم اونی ک شکسته دیرتر بلند میشه دوباره

موقع غذا خوردن و اینجور چیزا سیع کن رنگ نود بزنی من نظرمو گفتم 

لاکامو با لباسام ست میکنم، تقریبا هرروز رنگشون عوض میشه، لاک نود هم زیاد دارم 👌 اتفاقا اره نسکافه ای یا کرمی خیلی به دستام میاد

شبیه کسیم که میدونه اینجا باید چی بنویسه؟ ^^
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میری دسشویی خودتو چجوری میشوری🤢

عزیزم همونجوری که لنز میذارم درمیارم یا مژه میره تو چشمم درش میارم. مگه شما خودتو چنگ میزنی موقع شستن؟

نمیدونم چرا ولی واقعا زیادی بلند بودنش حال آدمو بهم میزنه

چه عجیب که کسی تو اطرافیانم این مدلی نیست، اتفاقا برعکس برای کل کل با من میرن ژورنالی چندبرابر بلندتراز این میکارن بگن ماهم میتونیم 😂

2731
بنظرم با یه لاک زرشکی محشر میشههههه

عزیز دلمی 😻 آرههه اتفاقا خودمم خیلی دوست دارم از شانس من زرشکیام قدیمی بودن چسبونکی شدن نمیشه زدشون، باید بخرم 

2740

اسی چرا جواب منو نمیدی🥲 ی سوال دیگه میگم حس میکنم وقتی ناخن رو دستکاری می‌کنی مثلا حالتشونو تغییر میدی مثلا مربعی می‌کنی یا کرد می‌کنی دورشو یا سوهان میزنی شکننده تر از حالتی میشن ک کاریشون نداری 

گشنمه خوشبحالت🙂

گرقیامت قصه باشدپس کجابینم تورا 😔.  دنیایی که از بچگی انواع و اقسام درداروکشیدم ارزش جنگیدن داره 😶پس بگذر که بره ......خیلی غم دارم برام دعا کنید ممنون😔🙏باافتخار کوردم....🙂
2706