2733
2734
عنوان

ناخنام شبیه ناخن کاشته، بزنم به تخته 😂👌

| مشاهده متن کامل بحث + 55651 بازدید | 1218 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی میزنی بهشون که نشکنن؟

کرم مرطوب کننده ی دست بعد هربار که دستام به اب برخورد میکنه. همون لحظه که یکمی نم داره فوری میزنم. ولی چیزی مختص خود ناخن استفاده نمیکنم، تو فکرم روغن نارگیل بگیرم

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
بشکنن کوتاه میکنمشون ولی تا وقتی نشکنن بلند ترین حالتشونو ترجیح میدم 😆

ای جااان😍😂

ولی خودم به شخصه نمیتونم این حجم بلندی ناخن رو تحمل کن شاید شما چون علاقه داری میتونی

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️
2731
مرقابت هات چیه ؟ دارو تقویتی خاصی هم میخوری گلم؟ خیلی نازن ناخن هات👌🏻😍😍

عزیزدلمی شما 💋

من تنها ترفندی که دارم اینه که هروقت دستم به اب برخورد میکنه کرم مرطوب کننده میزنم تا وقتی نم داره، وقتی دستت خشک میشه مثلا با حوله یا دستمال خشکش میکنی بعد کرم مرطوب کننده میزنی چندان برای ناخنات خوب نیست، وقتی دستت نم و خیسیو هنوز داره رواون بزنی بهتره. 

جز این، کار خاصی نمیکنم، قبلا ناخن میخوردم، تنها لطفم به ناخنام اینه که دیگه نمیخورمشون 😂 اونام به پاس قدردانی بلند میشن و نمیشکنن

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
خدا شفات بده 🤲🏼

فعلا که تو توی نوبتی 😆 

توی دسشویی چجوری میشوری خودتو

کجای کاری خواهر من لنز میذارم درمیارم، مژه تو چشمم میره درش میارم، دست تو مماخ میکنم، تایپ با کیبورد میکنم. دستشویی که چیزی نیست مگه چلاقم 😆😂

یکم زیادی بلنده عزیزم کوتاه تر شه شیک تره ماشالله 😍

فداتم 😻💋♥️

یکم کوتاهش کن دیگ خیلی بلند و زشته از نظرم

اصلا تحمل ناخن کوتاه ندارم اخه، وقتی یکی از ناخنام میشکنه انگار نصف انگشتم شکسته مثل فلجا میشم اصلا نمیتونم با ناخن کوتاه هیچکاری بکنم تا یه مدت طولانی که دوباره بلند بشه

غذارو ول کن ،بگو‌چجور خودشو میشوره🤮. چون فکر نکنم کار خونه انجام بده 

انقدر گوخور دارم که اونا اونجارو تمیز میکنن واسم 😆👌

کار خونه هم لباس خاصی نمیشورم یا حجم ظرف بالایی نمیشورم.

سوهان بکش کوتاه کن قشنگ نیست اینجوری 

هرازگاهی تنوع میدم ولی درحال حاضر همینجوری عاشقشونم 😻

این ناخونا ناخونای دختر خونست 🤣 منم کار نمیکنم انقدر بلند میشه

من دیگه مشکلم با مهاجرت حل نمیشه باید سیارمو عوض کنم😐 " کاش گربه بودم و واکنشم به همه اتفاقات meow بود :)"      -          *✨INTP *                    تمام دلخوشی زندگی من اینست••که وقت مرگ بیایی و مرگ شیرین است ✨🍯
2706