2733
2734
عنوان

ناخنام شبیه ناخن کاشته، بزنم به تخته 😂👌

| مشاهده متن کامل بحث + 55651 بازدید | 1218 پست
فدا یه تار موت عزیزم انقدر زیبایی که اصلا ناخن مطرح نیست 😻♥️💋

😍🌱

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
آدمی به بی فرهنگی بی ادب بی خانوادگی مثل تو ندیده بودم  گوه خ.دتی و هفت جد ت  ریپ نزن&nb ...

عزیزم زدی ضربتی ضربتی نوش کن، چیزی که عوض داره گله نداره که فداتشم. چجوریه شما خودتو محق میدونی هرچی لایق سرتاپاته رو به بنده نسبت بدی ولی وقتی من جوابتو میدم من میشم آدم بده و شمام هار میشیو پاچه میگیری؟
جای این کولی بازیا برو ببین کجای کارت ایراد داره که توی تاپیک بنده چندین کامنت توی فواصل زمانی متفاوت گذاشتی، شما اگه عرضه ی رد شدن داشتی که همچین حرکتی نمیزدی، یه عکس ساده از ناخن انقدر به همه جات فشار وارد کرده بوده؟ آخی الهی... 😄

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جواب نمیده که فقط میگع بلدم بلدم چطور بشورم

انقدرم کنجکاو تمیزی باسن من بعد دستشویی هستی و میخوای جواب دقیق بهت بدم و ناراحتی چرا جواب با جزئیاتی نمیدم ( چون واقعا هم حق داری دغدغه ی تمیزی ماتحت منو داشته باشی، به هرحال غذات همونجا سرو میشه ) باید بگم عزیزدلم تاوقتی افرادی مثل تو هستن که گوخوریمو بکنن، اونجارم خودتون واسم تمیز میکنین نیازی نیست من زحمتشو بکشم 😄👌

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
آدمی به بی فرهنگی بی ادب بی خانوادگی مثل تو ندیده بودم  گوه خ.دتی و هفت جد ت  ریپ نزن&nb ...

درضمن، اگه کسی بااین مشخصات تابه حال تو زندگیت ندیده بودی کاری نداشته که گلم! کافی بوده یه سر بری جلو آینه تا ببینی 😄 هنوزم دیر نشده، بدو برو البته اگه تو طویله ای که هستی آینه گیرت میاد
ادم بعد خوندن کامنتات باید واکسن هاری بزنه، بعد میای میگی پارس میکنی نمیگیری؟ لابد مفتخری به اینکه خودت خوب پاچه ملتو میگیری
هرچند شما سگ کی باشی، بیشتر مشابه مگسی هستی که هی وز وز میکنه و خارش داره که یکی بزنه تو سرش و مدام هم دنبال یه شکر قهوه ای میگرده که نوش جان کنه 😆
جای اینکه مثل ترسوها گاله باز کنی زرتو بزنی بعد در بری بگی جوابمو نده بدی هم نمیخونم، وایسا استخونتو بندازم جلوت خب گلم، اینهمه واق واق کردی براش دیگه چرا در میری اخه 😄

2731