2752
2734
عنوان

ناخنام شبیه ناخن کاشته، بزنم به تخته 😂👌

| مشاهده متن کامل بحث + 55651 بازدید | 1218 پست
بهتره انقدر بلند نکنی با ناخن گیر یکم کوتاه تر کن مرتب بشه خیلی بلند زننده هست و چندش 

برای کی زننده ست و چندش؟ وقتی من عاشق بلندم، مامانم عاشق ناخنامه، پارتنرمم مدام تعریفشونو میکنه، دیگه مابقی ادما بذار چندششون بشه خواهر به کتفمون 😆👌

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
اگه به ناخن برسی و مهلتش بدی برای خیلیا قشنگ رشد میکنه ولی از بس ویروس ناخن کاشتن افتاده به جون، تحم ...

نه خواهر خیلیا هم واقعا ناخنای بدفرمی دارن و اعتماد به نفسشونو میگیره. کاشت همیشه بد نیست ولی درکل حرفت درسته

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلیم زیبااا😍رنگ لاکتو عوض کنی قشنگترم میشه❤

عزیزدلمی شما 😻💋

هرروز لاک جدید میزنم دیشب این لاک به رنگ لباسم میخورد، امشبم لباسی که میپوشم طوریه که قراره لاک نارنجی شب رنگ بزنم

خیلی قشنگه 

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
زیرش پر از میلیون ها میکروبه

نه عزیزم من از اونام که یا یه کاریو نمیکنم یا وقتی میکنم بهترینشو میکنم، ناخن یا بلند نمیکنم یا وقتی میکنم باید مثل گل باشه، توی تاپیکای قبلیم عکس از زیرش گذاشتم برای ادمایی مثل شما خواستی مجدد میذارمش برات

بنظرم با یه لاک زرشکی محشر میشههههه

عٖؒشٖؒقٖؒ تٖؒوٖؒ مٖؒاٖؒنٖؒنٖؒـٖؒבٖؒ لٖؒکٖؒـٖؒہٖؒ شٖؒرٖؒاٖؒبٖؒیٖؒسٖؒتٖؒ رٖؒوٖؒےٖؒ پٖؒیٖؒرٖؒاٖؒهٖؒنٖؒ سٖؒـٖؒ؋ٖؒـٖؒیٖؒـٖؒבٖؒمٖؒ کٖؒـٖؒہٖؒ בٖؒیٖؒگٖؒرٖؒ نٖؒمٖؒیٖؒتٖؒوٖؒاٖؒنٖؒمٖؒ بٖؒپٖؒوٖؒشٖؒمٖؒشٖٖؒؒ
مال منم همینقدر بلند میشه  دیرور کوتاشون کردم  ولی من لبه هاشو گرد ، سوهان میزنم ، مربعی ...

کار خوبی میکنی اتفاقا گرد استحکامشم میبره بالا دیرتر میشکنه 👌 منم قبلا گردشون میکردم سرشونو خیلی موندگاریشون میرفت بالاتر، مربعی یا نوک تیز که میکنم سخت میشه قضیه

اسی من ناخونام اینجوری بلند نمیشن هیچ ، 

جووووری از وسط میشکنن انگاری رفتم جنگ 😐

تقویت ناخنم میزنم تاثیر نداره فقط باید برم کاشت 

مال من میشکنه😐

فدا یه تار موت

برای کی زننده ست و چندش؟ وقتی من عاشق بلندم، مامانم عاشق ناخنامه، پارتنرمم مدام تعریفشونو میکنه، دیگ ...

منم ناخنام خیلی بلند بود مثل تو ولی ژلیش کردم نابود شد جنسش شکست و بلد هم نمیشه

2706