2737
2734

تاریخ و جغرافیا و زبان و ریاضی این ۴ تا کتابو صفرم

باقی کتابارو یه دور خوندم میتونم جمع کنم راحت تما این ۴ تارو هیچی بلد نیستم باز ریاضیو هم تا حدی بلدم اما زبان و تاریخ واقعا صفر

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خیر

ولی من پارسال هیچی نخوندم و با اطلاعات عمومی و یه دور روخوانی مینوشتم معدلم نزدیک ۱۵ شد امسال با تلاش زیاد نمیشه ۱۸ شد؟

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
تاریخ و جغرافیا که راحته خوندنش بقیه رو خوب بخون 

بقیرو مثلا ادبیاتو خوب بلدم جامعه فلسفه دینی اینارو بلدم ولی از تاریخ بدم میاد و نخوندم

2740
عزیزم من از ۱۲ شب تا ۴ صبح می‌خوندم 18.5 شدم، نهایی چیزی نداره که از الان برو برای 20. اینا فقط  ...

شما پارسال نهایی دادی؟

آفرین بهت اگه این حرفا رو داری درباره نهایی پارسال میگی 

چون من که درسخون کلاسمون بودم و معدل بالا 

میگم نهایی سطح بالا طرح شده بود سال 1402

بقیرو مثلا ادبیاتو خوب بلدم جامعه فلسفه دینی اینارو بلدم ولی از تاریخ بدم میاد و نخوندم

منم از تاریخ بدم میاد حق داری 

سعی کن اصلا حفظ نکنی چون بهت قول میدم سر جلسه یک کلمه هم یادت نمیاد که بنویسی 

سعی کن همش رو به هم ربط بدی 

چیزایی که میخونی رو به دانسته های قابلیت ربط بدی فقط اینجوری میشه تاریخ خوند 

اگه بخوای حفظ کنی 

صادقانه بگم بیچاره میشی

منم از تاریخ بدم میاد حق داری  سعی کن اصلا حفظ نکنی چون بهت قول میدم سر جلسه یک کلمه هم یاد ...

مرسی عزیزم فقط بگو میشه ۱۸ اورد؟ معدلو میگم من کنکورمو عالی دادم با درصدای خوب اما از فردای کنککر دست و پام انگار شل شد و برای نهایی نخوندم از امروز میخوام بخونم

ولی من پارسال هیچی نخوندم و با اطلاعات عمومی و یه دور روخوانی مینوشتم معدلم نزدیک ۱۵ شد امسال با تلا ...

نهایی سخت تره ۱۷ ۱۸ اوردن توش راحت نیست

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟

من سر جلسه نهایی کتاب هویت اجتماعی پارسال 

یک روز خونده بودم 

اما سر جلسه انگار هیچ چی یادم نمیومد چون حفظ کرده بودم و خیلی معنی دار نخونده بودم 

با این حال خودم و چلوندم هیجده و نیم ازش گرفتم فک کنم 😅

ولی خدایی من نمرات نهاییم از اونی که خودم فکر میکردم خیلی بیشتر شد 

به نظرم خوب تصحیح کرده بودن

من سر جلسه نهایی کتاب هویت اجتماعی پارسال  یک روز خونده بودم  اما سر جلسه انگار هیچ چی ی ...

👏🏻👏🏻👏🏻👌🏻

2706