2752
2734

من هرچی رو آیکن کارت آزمون نهایی میزنم ارور میده یا صفحه سفید خالی میاره 

من باید میرفتم...با قطاری که برام‌ آخرین گلوله‌یِ آخرین خشاب بود...🩶🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

برا من میزنه دسترسی تعریف نشده

برای منم همینو میزد کلا یه دور زدم بیرون همه پنجرو هارو بستم بعد وارد شدم از اول یه مرحله رفت جلوتر اون آیکن کارت نهایی رو نشون میدم ولی روش میزنم خطا میده

شما میری آموزش پرورش برای عکس یا با همون میری حوزه من موندم برم یا نه؟ برم هم فکر کنم اینقدر شلوغ ...

گفتن با کارت شناسایی عکس دار بیاید کارت الزامی نیست ولی خب برای کسانی که نگرفتن چمیدونن حوزه کجاست 

من کارت رو بدون عکس چاپ میکنم شناسنامه هم میبرم دیگه خودشون شرایط میدونن

برای منم همینو میزد کلا یه دور زدم بیرون همه پنجرو هارو بستم بعد وارد شدم از اول یه مرحله رفت جلوتر ...

والا هزاران بار این کار کردم

ولی چند روزه همینه 

امیدوارم درست بشه

ممنون از راهنماییت

والا هزاران بار این کار کردم ولی چند روزه همینه  امیدوارم درست بشه ممنون از راهنماییت

خواهش عزیزم‌ان شاءالله زود برا همه درست شه

2706