2752
2734
عنوان

از همین الان شروع کنم میتونم معدل ۱۸.۵۰ بیارم؟؟؟؟ نهایی

| مشاهده متن کامل بحث + 321 بازدید | 24 پست
نهایی سخت تره ۱۷ ۱۸ اوردن توش راحت نیست

عزیزم پارسالم نهایی بودم الان ترمیمه

بعدشم درصدای کنکورم حدود رتبه ۳ رقمیه یعنی اینطور نیس ک چیزی بارم نباشه

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مرسی عزیزم فقط بگو میشه ۱۸ اورد؟ معدلو میگم من کنکورمو عالی دادم با درصدای خوب اما از فردای کنککر دس ...

آره بابا تو که کنکور و میگی خوب دادی دیگه 

نهایی از کنکور سخت تر نیست 

تلاش کنی هیجده اصلا دور از تصور نیست و حتی نوزده هم میشه شد 

آره بابا تو که کنکور و میگی خوب دادی دیگه  نهایی از کنکور سخت تر نیست  تلاش کنی هیجده اص ...

انشالله پس حتما خوب شروع میکنم مرسی خانم معلم😘❤️

💍♾️ ۱۴۰۲/۱۱/۱۴...گشته ام درجهان و آخر کار دلبری برگزیده ام که مپرس💋روزی که شدی همه زندگیم🧡تو واسم فراتر از عشقی🥲خیلی عاشقتم همسرم😽
2731

من که گذاشتم برای شب امتحان ریاضی و زیست حتی یک جلسه کلاس هم نرفتم غیر حضوری هستم

من لاغر میشم قول میدم خسته شدم از چاقی دیگه تصمیمم رو گرفتم خوشحال میشم توی تاپیک های کاهش وزن و خانداری تگم کنید من یه آشپز نمونه ام یه خانوم خونه دار که هروز به شوق کارهاش از خواب بلند میشه دعا کنید مامان بشم
من که گذاشتم برای شب امتحان ریاضی و زیست حتی یک جلسه کلاس هم نرفتم غیر حضوری هستم

من هدفم رشته خوبه نمیشه شب امتحانی بخونم

کنکور اردیبهشت رو چطور دادی

حامله بودم کنکور ندادم

من لاغر میشم قول میدم خسته شدم از چاقی دیگه تصمیمم رو گرفتم خوشحال میشم توی تاپیک های کاهش وزن و خانداری تگم کنید من یه آشپز نمونه ام یه خانوم خونه دار که هروز به شوق کارهاش از خواب بلند میشه دعا کنید مامان بشم
من هدفم رشته خوبه نمیشه شب امتحانی بخونم

من حامله ام اصلا حوصلم نمیاد بخونم فوقش دانشگاه میرم علمی کاربردی 

صد درصد

فقط به شرطی که الان نتتون رو خاموش کنید و برید سر درستون

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱