2752
2734
عنوان

نکات مهم امتحان نهایی💣🔴

657 بازدید | 64 پست

من خودم ۲ بار تجربه نهایی دادن دارم بعضی از تجربیاتم رو میگم ک حتما به دردتون میخوره 😁 شاید چیزای ساده ای باشن ولی گفتنشون خالی از لطف نیست 

۱_ لطفا اگر فک میکنید خراب کردین یا واقعا خراب کردین بشینید برای بعدی بخونید و درسای بعدی رو فدای ۱ درس نکنید  این خیلی مهمه خودتونو نبازید میتونم بگم بعضی وقتا انقد برگه تون خوب تصحیح میشه نمره بالایی میگیرید و مصحح خوبی براتون میفته 🫂

۲_ برای اینکه قبل امتحان استرس تون کم بشه حتما ۲ ۳ تا حداقل امتحان نهایی سال های قبل رو بزنید و نکات حفظی و فرار رو مرور کنید  

۳_ برگه رو یه دفعه ای نگاه نکنید ک اگر حتی ۱ سوال رو بلد نبودید استرس وحشتناکی میگرید کم کم بیاید پایین 

۴_ با خودتون نگید حتما باید ۲۰ بشم اره  کم بگیریم کارم تمومه  بعضی درسای نهایی مثل دینی  واقعا سخته

۵_ هیچ سوالی رو خالی نزارید شده ۲ خط از چیزای ک یادتونه بنویسید تیری در تاریکیه شاید مصحح پایه بود یه ذره نمره داد

۶_ حتما تمیز و خوش خط بنویسید واقعا تاثیر داره💣

۷_ این ۱ ماه کانالای تلگرامی و اخبار تقلب رو چک نکنید اصلا  روحیه تونو داغون میکنه  کلا گوشی رو این ۱ ماه خیلی کم کنید

در آخر ایشالله فردا می ترکونید و پر قدرت شروع میکنید😁💪

سوالی داشتین بپرسید درباره درسای انسانی جواب میدم 

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

فردا امتحانه هیچی نخوندم چکنم

به نظرم اگر صفری الان بشین حتی شده نصف کتاب رو بخون چون از افتادن نجات پیدا میکنی  و این خیلی مهمه  نگو دیگ مهم نیست به نظرم میشه تو این زمان کم  ۱۰ ۱۲ گرفت 

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
تا ۳ ۴ شب ۱۱ درس تمومه؟

گلم هیچ وقت تا اون موقع بیدار نمون صبح زود امتحانه سر جلسه  کم میاری خیلی و مغزت کار نمیکنه  اگر وقت نیست روخوانی کن اون درس رو و میزان تموم شدن درس بستگی ب تند خوانی و آمادگیت داره نمیشه نظر داد

نمیفتم چون پشت کنکورم ولی میخوام نمرم خوب شه در حد 18

خب خداروشکر اگر پایه ای از درسا داری  اون درسایی ک فولی فقط مرور کن نکاتش رو    بشین فقط درس هایی ک ضعیفی رو بخون 

اگه جا توی پاسخ برگ کم اومد و گوشه برگه نوشته بشه تصحیح نمیشه ؟ باید چیکار کرد؟  و چه مارکی ...

گلم سعی کن ریز بنویسی و تو همون کادر جا بدی ریسکه دیگه   ولی اگر ۱ درصد جا نشد آدرس بده ادامه سوال پشت برگه !!! 

والا فرقی نداره 😂 ولی ۳ تا خودکار برای اطمینان ببر اینطوری خیالت راحت تره❤

چشم دعام کن🥲

حتما ایشالله فردا میترکونی❤🫂

عزیزم به نظر خودت ابی بهتره یا مشکی خودکار منظورمه

نه حتما آبی ببر گلم 

2706