2752
2734
عنوان

نکات مهم امتحان نهایی💣🔴

| مشاهده متن کامل بحث + 657 بازدید | 64 پست
اگه جا توی پاسخ برگ کم اومد و گوشه برگه نوشته بشه تصحیح نمیشه ؟ باید چیکار کرد؟  و چه مارکی ...

اصنن نباید بنویسی پشت برگه یا پایین برگه اینطوری نمره نمیگیری هر طور شده باید همونجا جاش بدی

درد را باران نمیشورد ولی.... زیر باران زیر باران گریه کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اصنن نباید بنویسی پشت برگه یا پایین برگه اینطوری نمره نمیگیری هر طور شده باید همونجا جاش بدی

گلم نمره میدن مشکلی نیست من خودم این کارو کردم چون واقعا بعضی جا کم میاد برای بعضی سوالا ولی آدم بهتره این کارو نکنه  من خودم از مسئول اونجا پرسیده بودم 

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
گلم نمره میدن مشکلی نیست من خودم این کارو کردم چون واقعا بعضی جا کم میاد برای بعضی سوالا ولی آدم بهت ...

عزیزم گفتن با خودکار مشکی بنویسین بهتره ... چیکار کنبم

درد را باران نمیشورد ولی.... زیر باران زیر باران گریه کن
گفتن با مشکی بنویسین

والا تا جایی ک من یادمه تاکیید روی آبی بود🤦🏻‍♀️🦦 حالا ببین اگر  مشکلی نداشتن با مشکی بنویس  ولی این چیزا مهم نیست😂 سر این چیزا حساس نباشید  

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
عزیزم گفتن با خودکار مشکی بنویسین بهتره ... چیکار کنبم

گلم برای آرامشت هر دو تا رنگ رو ببر از مسئول بپرس  سر این چیزا خودتو اذیت نکن  مهم نیستن واقعا 

درس ۴ و ۶ و ۹ رو نخوندم مرور هم نکردم حس میکنم دیگه نمیتونم بخونم چیکار کنم؟؟

وای نگو اصلا عزیزم  ۱ روز کامل وقته  اصلا حتما باید بخونی 

الان من این کارت کوفتی چیکار کنم  هزاربار زدم نمیاد

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 
منم همین مشکلو دارم ، میگه دسترسی برای شما تعریف نشده 🥺

چرا اینا انقدر نفهمن اخه؟؟ الاغ از اینا بهتر میفهمه  

از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿.. 
2706