2733
2734
حساس شدی به نظرم  آدم باهوش علم غیب که نداره  الان مثلا یه مسئله ریاضی رو برات توضیح بدن ...

نمیدونم امتحان نکردم

ولی واقعا ی مهارت جدید نمیتونم یاد بگیرم بتونم کاری انجام بدم ک یذره هوش نخاد

مثل کارگری یا چیندن سفره در اینحد خنگ شدم

ی اتفاق عجییبه برای آدمی ب هوش من

جوری این اتفاق عجیبه نمیتونم بگم در زمان خاستگاری خنگ خول شدن من شروع شد و جواب رد میدادم الکیبی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حساس شدی به نظرم  آدم باهوش علم غیب که نداره  الان مثلا یه مسئله ریاضی رو برات توضیح بدن ...

آدم های باهوش زیادی هم دیدم که قدرت تحلیل شناختی مغزش اومده پایین و دچار اختلالات شدید روانی یا شخصیت هستند 

اگر ازشون آزمون هوش بگیریم شاید اکثرشون نابغه باشند اما دقیق نمی دونم این هایی که این قدر هوش شون بالاست چرا به این درجات می رسند؟! یعنی از هوش شون استفاده نمی کنند؟! یا هوش شون اون قدر زیاد بوده که قدرت تحلیل خیلی از کارکردهای مغز رو از بین برده؟! یا علت چیز دیگه ای هست ‌؟! 🤔

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
اسی تو شاید زیاد تو اجتماع نبودی ی دلیلشم ممکنه این باشه

این قبول دارم  دلیلش نفهمیدم

بجز استرس اظطراب ناراحتی فشار زیاد و درگیری ذهنی زیاد و پرکاری تنظیم نشده بسیار بالا تو سه سال

2731
این قبول دارم  دلیلش نفهمیدم بجز استرس اظطراب ناراحتی فشار زیاد و درگیری ذهنی زیاد و پرکاری تن ...

به احتمال زیاد برگرده به همین استرست 

چون خود استرس و اختلالات قدرت فکر کردن رو از آدم می گیرند 

مثلا گاهی اوقات خودم که توی جو متشنج قرار می گیرم دیگه نمی تونم مشاوره بدم ذهنم بسته میشه به مراجعین هم میگم، میگم الان شرایطی پیش اومده باید برم خودم رو بازسازی کنم دوباره خدمت می رسم گاهی هم مجبور میشم ارجاع بدم 

آدم های باهوش زیادی هم دیدم که قدرت تحلیل شناختی مغزش اومده پایین و دچار اختلالات شدید روانی یا شخصی ...

خود من میتونم بگم اینقدر باهوشم ک هر مسئله ای رو از چندین منظر چک میکنم تحلیل و بررسی میکنم  اینقدرررر آدمارو تحلیل میکنم ک از دستشون میدم اینقدر شرایط رو میسنجم ک ناسنجیده رفتار میکنم

اینقدررررر دوس دارم همه جا تمیز باشه ک کثیف می مونن و..

ریشه اش از گذشتمه میدونم خیلی تحلیل کردم همه چیو در مورد مشکلاتم میدونم ولی درمانش چیه نمیدونم

نمیدونم امتحان نکردم ولی واقعا ی مهارت جدید نمیتونم یاد بگیرم بتونم کاری انجام بدم ک یذره هوش نخاد ...

نه من حس می کنم ذهنت خسته اس اگه اینقدر کارکردش اومده پایین 

یا مشکلات جسمی و روحی مثل همون تیروئید و ... که گفتید 

از نظر من اینا جلوی عملکرد درست مغز رو میگیرن ولی نمیشه گفت طرف خنگه 

2740
خود من میتونم بگم اینقدر باهوشم ک هر مسئله ای رو از چندین منظر چک میکنم تحلیل و بررسی میکنم  ای ...

شاید تو تله همین هوش تون میفتبد 

گاهی اوقات وقتی همه اختیار زندگی مون میدیم دست هوش مون، میاد ما رو اداره می کنه، گاهی اوقات ما باید به چالش بکشیمش تا ما رو اداره نکنه 

و برای شما یوگا و روانکاوی و شناخت درمانی و طی کردن بی خیالی های مفید، خوب باشه 

شاید تو تله همین هوش تون میفتبد  گاهی اوقات وقتی همه اختیار زندگی مون میدیم دست هوش مون، میاد ...

تله ی هوش ینی چی؟من همیشه فکر میکنم آدم باهوشیم😄در حقیقت هستم ولیدد واقعیت نه

مثلا من فوق لیسانس ریاضی دارم از سراسری تلاش کردم به خودم میگم آفرین باهوش

ولی دد واقعیت و زندگی هیچییی نیستم چون نتونستم با این مدرک برم سرکار،نه تونستم مهارت کاری یاد بگیرم ،نه مهارت اجتماعی و‌...

پس من باهوش نیستم😄

ولی همینکه میشینم این حرفارو کنار هم میچینم و زندگیمو تحلیل میکنم نشون میده باهوشم خیلیا اینجوری نیستن زیاد دیدم دور برم

من نمیدونم چیم☹️🤦‍♀️

متوجه حرفم هستین

اکثرا هم ی آدم افسرده ی بی انرژیم

تله ی هوش ینی چی؟من همیشه فکر میکنم آدم باهوشیم😄در حقیقت هستم ولیدد واقعیت نه مثلا من فوق لیسانس ر ...

حقیقتش تله هوش، یعنی اون قدر ما رو وارد جزئیات و تو در توی زندگی می کنه که باعث میشه حتی قدرت حل مساله مون از دست بدیم...

که یکی از همکاران مون اسمش رو گذاشته شیطان درون، که فکر کنم یک فیلم سینمایی به اسم جنگجوی درون هم تقریبا این رو نشون میده 

ماشالا به شما 💪🏼

آره و به احتمال زیاد شما رو به حد افراط کمال گرا کرده 

حقیقتش تله هوش، یعنی اون قدر ما رو وارد جزئیات و تو در توی زندگی می کنه که باعث میشه حتی قدرت حل مسا ...

دقیقا اینقدر تحلیل میکنم ک آخر سر می مونم ک چیکار کنم تو زندگیم

دوس دارم برم روانپزشک بخاطر حافظه و مشکلاتم قرص بخورم از قرص خوردن ترسی ندارم ک وابسته شم. و اینا فکر میکنم خوب میشم

دقیقا اینقدر تحلیل میکنم ک آخر سر می مونم ک چیکار کنم تو زندگیم دوس دارم برم روانپزشک بخاطر حافظه و ...

سپاس موفق باشید عزیزم 🌹

دقیقا اینقدر تحلیل میکنم ک آخر سر می مونم ک چیکار کنم تو زندگیم دوس دارم برم روانپزشک بخاطر حافظه و ...

عذرخواهی می کنم واژه سپاس اضافه بود 

خود هم ذهنم دیگه کله سحر هنگ کرده، نفهمیدم دارم غلط تایپ می کنم 😅

2706