2752
2734
اگه برای این می پرسی که فکر می کنی خنگ شدی اشتباه می کنی ایکیوت همونیه که باهاش به دنیا اومدی

نههه من ریاضی خوندم کلی مسائل حل میکردم تند و تیز بودم

الان ی حرف ساده یادم نمی مونه

دست تو دماغ چرا

چون وقتی این کار رو مدام انجام بدین مغز فسفر زیادی میسوزونه و به مرور زمان هنگ میکنه و باعث فراموشی و به قول شما خنگ شدن و... میشه

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نههه من ریاضی خوندم کلی مسائل حل میکردم تند و تیز بودم الان ی حرف ساده یادم نمی مونه

شاید این برگرده به مشکل حافظه یا تمرکز 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
خب خنگ نشدی حافظه ات کم شده به نظر من اینا باهم فرق داره حافظتو میتونی تقویت کنی دیگه بعدش درست میش ...

نه گیراییم کلا کم شده مفاهیم و مسائل رو درک‌نمیکنم خیلی وقتا مردم حرف میزنن فهوای کلامشونو نمیفهمم

من قرص میخورم دوز ۵۰ ولی حافظم پایین اومده چیکار کنم

اگر تازه شروع کردید فعلا طبیعی هست 

اما می دونید کنارش غذاهایی که حافظه رو زیاد می کنند یا کارهای فکری مثل بازی های فکری حافظه ای انجام بدید 

اگه برای این می پرسی که فکر می کنی خنگ شدی اشتباه می کنی ایکیوت همونیه که باهاش به دنیا اومدی

پس بگو چرا اینجوری شدم هوشم بد نبود هیچوقت تو مدرسه

الان

باهوش نیستی عقلت ب دلیل بعضی کارا آدما نمیرسه چرا میگن اینکار کنی مثلا دلیل بردن حبوبات برنج همراه خودت تو چمدون نفهمی

دلیلش مثلا این بود پول ندی بابتش یمدت

ب ینفر دیگ گفتم فهمید سریع دلیلشو من نفهمیدم درسته اون ادم مستقله اینا میفهمه ولی خانواده من ک مستقل نیستن خواهرر مادر میدونن دلیل این کارو  من نمیفهمم نمیدونم دلیلشو

اگر تازه شروع کردید فعلا طبیعی هست  اما می دونید کنارش غذاهایی که حافظه رو زیاد می کنند یا کار ...

تقریبا یکساله تیروئید بعد از زایمان گرفتم عددش ۸۵ بود اونوقتا حس مرگ داشتم الانا به زور شده ۵ اینا

پس بگو چرا اینجوری شدم هوشم بد نبود هیچوقت تو مدرسه الان باهوش نیستی عقلت ب دلیل بعضی کارا آدما نم ...

من خودم این کامنتتو چند بار خوندم از بیخ متوجه نشدم چون گیراییم پایین اومده بشدت

من میگفتم چ کاریه چمدونت سنگین کنی اونجا میخری ولی عقل میگ ببر همرات یمدت پول این مواد غذایی نمیدی قراره برم خوابگاه

تیروئید و افسردگی دارم

تیروئید که راه علاجش دارو و ورزش هست 

و افسردگی هم فعالیت های تفریحی بدنی و چالش کشیدن فکرهای منفی و بالا بردن قدرت حل مساله کمک می کنه 

و اگر هم شدید باشه تا یکی دوماه شاید بیشتر نیاز به دارو هست اما گیاهی یا شیمیایی هر طوری خودتون صلاح می دونید 

و البته خود تیروئید هم باعث افسردگی میشه 

پس بگو چرا اینجوری شدم هوشم بد نبود هیچوقت تو مدرسه الان باهوش نیستی عقلت ب دلیل بعضی کارا آدما نم ...

حساس شدی به نظرم 

آدم باهوش علم غیب که نداره 

الان مثلا یه مسئله ریاضی رو برات توضیح بدن نمیفهمی؟ قدرت درکت تو این چیزاهم کمه؟

2706