2733
2734

من معتقدم هرکسی توی دنیا ی عشق ناکام داره.بخودت قبول کن این حرفو ک این ناکامه.

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقا من الان تو وضعیت توهم فقط تو پیویش زل زدم ک شاید حداقل یه نقطه بفرسته🙂🙂🤌🏻۵روزه پی نداده میدونم دیگ نمیخادم ولی هیچجوره نمیتونم فراموشش کنم💔🥺

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤
دقیقا من الان تو وضعیت توهم فقط تو پیویش زل زدم ک شاید حداقل یه نقطه بفرسته🙂🙂🤌🏻۵روزه پی نداده می ...

من عاشق معلمم شدم و اون منو دوست نداره میخوام فراموشش کنم ولب نمیتونم هم خودم و هم اون خانم هستیم من ۱۶ سالمه اون ۵۴ سالشه 

من عاشق معلمم شدم و اون منو دوست نداره میخوام فراموشش کنم ولب نمیتونم هم خودم و هم اون خانم هستیم من ...

😐😐😐

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤

هر روز با خودت بگو دیگی که واسه من نجوشه میخوام سر سگ توش بجوشه🚶🏻‍♀️

والا طرف نمیخوادت ینی حتی اگه به دستشم بیاری نه ازش عشق میبینی نه محبت نه احترام نه درک و هیچی از دوست داشته شدن و عشق نمیفهمی....با خودت بگو من عاشق چیه این آدم شدم؟ 

عاشق محبت و توجهش؟ عاشق احترام گذاشتن و رفتار خوبش؟ 

ببین حقیقت دوست داشتن و دوست داشته شدن اینه که تو ازش چیزایی رو دریافت کنی که حالت رو خوب کنه تو فردا روزی به آدمی برسی که دوست نداره هیچ چیز حال خوب کنی ازش دریافت نمیکنی و فقط دنبال دیده شدنی....سعی کن منطقی فکر کنی و بگی گور بابای هرکی که ما رو نخواست و فکر کردن بهش رو فراموش کنی

( لینک داستان زندگیم ) اول از همه بگم جواب سوال پر تکرارتون رو! من مشاور نیستم ولی وقتی با کسی حرف میزنم که منو نمیشناسه اولین سوالش اینه که شما مشاوری؟!😜😁 ولی بر اساس مطالعات و تجربیاتم اگه بتونم کسی رو راهنمایی کنم حتما اینکارو میکنم و خوشحالم میشم👌🏻❤ اگر با هر نظر یا تاپیک من حال دلتون بهتر شد یا به نتیجه ای رسیدین برای عاقبت بخیریمون و اینکه زودتر به هم برسیم دعا کنید🙏🏻💚اگه بعد هر لبخندی خداروشکر نکردی! حق نداری بعد هر اشکی گله مندش باشی🙂🙃خدای قشنگ و مهربونم شکرت برای همه داشته ها و نداشته هام❤🤩😘
چجوری عاشق همجنس شدید؟ اونم سن بالا

عاشقشم نشدم یک جوری وابسته اش شدم عین مادرم دوستش دارم ، مامانم هم دید اینقدر وابسته اش هستم گفت دیگه حقی که باهاش حرف نزنی نداری ولی من نمیتونم کاش بشه فراموشش کنم