2752
2734
عنوان

چرا دخترا نباید از نوره استفاده کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1662 بازدید | 85 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نمیدونم من اینو شنیدم شک کردم  چطور درستش میکنی ؟

اب ولرم میریزم داخلش شکل خمیر شه نباید خیلی رقیق شه یه ۳ دقیقه ۴ دقیقه بستگی ب جنس نوره داره ک‌ چقدر زمان ببره موها کنده شه هی چکش کن نزاری خیلی بمونه بدنت میسوزهااا

چمیدونم میگه به پرده آسیب میزنه  اطراف بیکینی هم میزدی ؟ چطور درستش میکردی

همه  جا.با  ابجوش.    زود بزن   و زود  پاک کن.

زامبی سابقم🤞حال دل من خوب نمیشود که نمیشود که نمیشود... میگذره...ولی ردش میمونه💔تو الان شیرینی یه محفلی👎👎👎
چطور درستش میکنی ؟  اطراف بیکینی هم میزنی؟

اره 

والا اولین باره استفاده میکنم خودمم لِم اش دستم نیومده یبار ابکی میشه ی بار رقیق مامانم گف کلا بین این دوتا باید باشه ن ابکی ن رقیق 

بدنت باید خشک باشه 

اینجوری ک آبجوش (یاداغ تو حموم) ب اندازه ک میخوای پودر بریزی تو کاسه قاطی کن ی خمیر ن شل ن سفت درست کن با کاردکی چیزی مثل کرم بکش رو پوست بذار 1تا 3مین بمونه  (بیشتر نشه پوستتو نسوزونه )با کاردک یا لیف بکش روش موها بیفته بعدم با آب ولرم بشور حواست باشه ب ناخنت نزنه ناخن رو میبره  من استفاده کردم پوستم نرم تر شد با اینکه ی بار کلا ولی غلق داره تو اندازه اش نفهمیدم با چ میزان آب چقدر پودر بریزم 

اسی علتش اینه که میگن نوره میل جنسی رو بالا میبره برای همین مجردها استفاده نکنن بهتره  وگرنه ر ...

عه من فکر میکردم بخاطر اهک میگن زرنیخ دار داره میگن استفاده نکن

بابا همش الکیه 

دکتر زنان زایمان گفت هیچ اسیبی بهش نمیزنه خیالت راحت 

این دخترام واسه هر چیز مضخرفی بهونه بکارت میارن

یکی میگفت طناب  بزنی از دست میدی 

یکی میگف شنا بری حامله میشی 

خدایااا💔

اقایون درخواست دوستی ندن😐🔪🩸
2706