2733
2739

بله  همسرم که با من ازدواج کرد  چون قرار بود با یکی دیگه ازدواج کنه و هیچ کی فکرشو نمی کرد ورق برگرده من بشم زنش

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بله  همسرم که با من ازدواج کرد  چون قرار بود با یکی دیگه ازدواج کنه و هیچ کی فکرشو نمی کرد ...

چطور شد برگشت؟

عشقتون مستدام

دیگه حتی خانواده خودمم باور ندارن من بتونم با یکی ازدواج کنم یا موفق بشم بهم باور ندارن و اینکه سردمم می کنن

ناامید شدم

2740

دیگه با دختره دویت و همکار بود و رفتن خواستگاریش و طی عملیات انتحاری مادرشوهرن گفت اینو نمی خوام 

گفت باید من و بگیره اومدن خواستگاری من 

مامانم خیییلی دوست داشت دامادش بشه همش فکر می کرد نمیشه ....

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

وقتی که با دوست پسرم (الان شده همسرم)   کات کردیم و اون رفت نامزد کرد با یکی دیگه   حتی یک درصد هم فکر نمیکردم به هم برسیم.. کلا از زندگیم حذفش کرده بودم که خبر جداییش از اون بهم رسید و اومد پیش خودم 

اگر:  A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     برابر با:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  باشد..    آیا برای خوشبختی و سعادتمندی، تنها تلاش سخت کافیست؟!    H+A+R+D+W+O+R+K       8+1+18+4+23+15+18+11=  98%      آیا دانش مارا به ۱۰۰% میرساند؟  K+N+O+W+L+E+D+G+E              11+14+15+23+12+5+4+7+5برابر است با  96%     عشق چطور؟!❤     L+O+V+E   12+15+22+5  برابر است با 54%   خیلی از ما فکر میکردیم اینا مهمترین باشن اما نه!  پول چطور😉       M+O+N+E+Y      13+ 15+ 14 +5 +25  برابر است با 72%....  اینا کافی نیستند😕   پس برای رسیدن به اوج باید چه کار کرد؟    نگرش!          A+T+T+I+T+U+D+E          1 +20 +20 +9 +20+ 21 +4 +5  برابر است با  100%💪💚      آره دوست من!  اگه طرز فکر و نگرشمون رو به زندگی، کار، گروه و عشقمون عوض کنیم زندگی ۱۰۰% عوض خواهد شد..💚  (نگرش همه چیز رو عوض میکنه)    متاهل💍 و متعهد💎به جانم مهردادم❤💑 
بوگو

منو همسرم انقد عاشق بودیم البته من هنوز هستم مثل خدا همو میپرستیدیم برام خدای روی زمین بود هیچکسسسس فکرشو نمیکرد ی روز بهم خیانت کنه و الان داریم جدا میشیم من دوس ندارم جدا شم چون میدونم بدون اون ذره ذره اب میشم ولی اون بی رحم شده 

من ۶ماه تو افسردگی دارم دستو پا میزنم روزو شبو نمیبینم فقط توی اتاق تاریک خودمو حبس کردم ففط ارزومه برگرده همه چیو از نو شروع کنیم

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
وقتی که با دوست پسرم (الان شده همسرم)   کات کردیم و اون رفت نامزد کرد با یکی دیگه   حتی یک ...

عشقتون مستدام

دیگه حتی خانواده خودمم باور ندارن من بتونم با یکی ازدواج کنم یا موفق بشم بهم باور ندارن و اینکه سردمم می کنن

ناامید شدم فک می کنن تا آخر عمر یه بی عرضه ترشیده تو خونه نشسته ام

آره مرگ خواهرزاده‌ام که در باورمون هم نمی گنجید و هنوزم تو شوکیم

منم مثل شما😞

🧡☀ عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨
منو همسرم انقد عاشق بودیم البته من هنوز هستم مثل خدا همو میپرستیدیم برام خدای روی زمین بود هیچکسسسس ...

عزیزم....آه آه آه

نمی دونم چی بگم فقط خدا به قلبت صبر و ثبات بده و بهترین اتفاق برات بیوفته

2706