2733
2734
عشقتون مستدام دیگه حتی خانواده خودمم باور ندارن من بتونم با یکی ازدواج کنم یا موفق بشم بهم باور ندا ...

ترشیده چیه دختر خوب  مگه ارزش یه زن فقط به ازدواجه.. نزار این حرفا تو روحیت تاثیر بزاره...

منو همسرم انقد عاشق بودیم البته من هنوز هستم مثل خدا همو میپرستیدیم برام خدای روی زمین بود هیچکسسسس ...

عزیزم قوی باش اون لیاقت عشقتو نداشت 

به فکر خودت باش 

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ترشیده چیه دختر خوب  مگه ارزش یه زن فقط به ازدواجه.. نزار این حرفا تو روحیت تاثیر بزاره...

از حرفا و رفتارشون میشه فهمید

امروز داشتم برا خواهرم می گفتم چی میشد اگه زندگیم مثل فلان رمان میشد یه آقایی پیدا میشد با این خصوصیات، برگشت گفت همه دخترا تو فضان تو این سن هه

2731
عزیزم....آه آه آه نمی دونم چی بگم فقط خدا به قلبت صبر و ثبات بده و بهترین اتفاق برات بیوفته

بااجازه استارتر عذرمیخوام میشه تاپیک(بلاخره توعقد...) برام گزارش بزنید بمونه خیلی برام بدمیشه😞

آره مرگ خواهرزاده‌ام که در باورمون هم نمی گنجید و هنوزم تو شوکیم

خدا رحمتش کنه،خدا بهتون صبر بده

چی شد که فوت شد،چند سالش بود؟

مرگ بر اسرائیل تا قیامت✊ جانم فدای ایرانم❤❤❤ از هرکی که از ایران بدش بیاد بدمممم میاد هیچ احترامی هم برای خودشو عقیدش قائل نیستم،حتی انقدر🤏 طرفدارای اسرائیل رو هم که کلا آدم حساب نمیکنم،چون همشونو این شکلی می بینم👈🐷🐭 تازه خیلی هم اوسکولن،هنوز یادم نمیره یکیشون بحثِ مفید بودنه نمک صورتی رو رسوند به اسرائیل😑فقط از اینا برمیاد که از نمک صورتی برسن به اسرائیل! من فقط از پشکل گوسفندو پِهِنِ گاو میتونم به اسرائیل برسم😌 به امید نابودیه خودشو طرفداراش

من شوهرم با عشق باهم ازدواج نکردیم ولی تو زندگی عاشق هم شدیم زمانی که فکر میکردم همه چیز خوبه امروز دکتر بهم گفت که بچه دار نمیشی واحتمالش فقط ۵درصد که مادر بشی   

عزیزای دلم کاش بودید با وجود شما چه دنیای قشنگی میشد حیف که دیگه ندارمتون.
عزیزم قوی باش اون لیاقت عشقتو نداشت  به فکر خودت باش

نمیتونم زندگیم ریخته بهم 

کاش میتونستم بیخیال باشم اما نمیتونم خیلی تلاش کردم 

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
ان شاالله  فرزند صالح و سالمی خدا بهتون بده دیدگانتون روشن بشه

ان شاالله،مرسی عزیزم ان شاالله شما هم به حاجت دلت برسی

عزیزای دلم کاش بودید با وجود شما چه دنیای قشنگی میشد حیف که دیگه ندارمتون.