2737
2734
عنوان

مشکل من با نامزدم و خواهراش

601 بازدید | 23 پست

تازه عروسم در حالت عادی مشکلی نداریم و خیلی خوبیم از همه نظر ازش بالاترم ولی وقتی مجلسی میشه برای لباس پوشیدن بهم میگه عکس لباسی که میخوای بپوشی و بفرست نظر بدم کدومو بپوشی و عکس و می‌فرسته برای خواهراش تا اونا نظر بدن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مثل شوهر من

رک بهش گفتم خوشم نمیاد

دیگه نظرسنجی نکرد از اونا 

هروقت خرید لباس میرفتم باید با خواهراش میرفتم 

دلبرمومشکی۲ سابقم 💕«آریان پسر عزیزتر از جونم♥️»مامان قناد هستم🥰🧁 ر.ی.د.م تو این زندگی💔
2731

با اجازه استارتر میشه تاپیک دوتا مونده به آخرم رو گزارش بزنید لطفا همون که خواب دیدم... ممنون میشم واقعا براتون حمد میخونم❤️خواهشا💔🥺

🦋خواهشا لایک نکنید تا وقتی که خودم بخوام مرسییییی🦋
2740

بهش بگو واقعا خودت هنوز به اون حدی نرسیدی که بتونی خودت نظرتو بگی باید از خواهرت بپرسی؟

بگو اگه به اون حد نرسیده بودی نباید میومدی خاستگاری.

اینا رو یه جوری خوشکل بگو که به دعوا کشیده نشه ها ولی آخرشو بزاره

من گفتم و اثر کرد

تو که خوبی من زبون نداشتم خواهرش میاومد دنبالم و امر و نهی میکرد چی بپوش چی نپوش 

حتی واسه مدل موی عقدم هم‌نظر داد هرچی میگفت برعکس اش میکردم از لج حتی اگه نظر خوبی میداد درکل خانما جشن به عروس تلخ نکنید به شما چه عروس چی میپوشه 

با دل پاک ات برا سلامتی بچه ام صلوات میفرستی 💚
بهش بگو واقعا خودت هنوز به اون حدی نرسیدی که بتونی خودت نظرتو بگی باید از خواهرت بپرسی؟ بگو اگه به ...

اخه زرنگه به روی خودش نمیاره که خواهراش نظر میدن خودم متوجه شدم این موضوعو 

اخه زرنگه به روی خودش نمیاره که خواهراش نظر میدن خودم متوجه شدم این موضوعو 

بگو 

مرسی گلم،حتی تو هم انتخاب کنی ک‌مطمئنم بهترین انتخابه، ولی باز من چیزی ک ب دلم بشینه رو میپوشم اخه میخوام حس خوبی داشته باشم

جنگیدن بلدم، ولی بعضی هدف ها ارزش جنگیدن ندارن.
2706