2733
2734

خودم ۲۵ سالمه 

پسرای تو رِنج سن و سال خودم خیلی نابالغ و نپخته و بچه هستن و منظورم از مردهای سن بالا مثلا ۳۵ سال به بالا هست چون حس میکنم پخته هستن و بیشتر میفهمن نظرمو جلب میکنن کلا ...

منم اینطورم

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️🖤🇮🇷شهادت خادم الرضا (ع) و همراهان ایشان خدمت امام زمان (ع) و مردم داغ دیده ایران تسلیت باد🖤🇮🇷 وعده دیدار ما ، مشهد ، اجتماع مردمی تشیع و تدفین ریس جمهور شهید در حرم مطهر امام رضا (ع)🖤 ما برای بوسیدن خاک سر قله ها ،چه خطرها کرده ایم، چه خطرها کرده ایم❤️ما برای آنکه ایران،گوهری تابان شود،خون دلها خورده ایم،خون دلها خورده ایم🇮🇷🇮🇷ایران من تسلیت🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

رابطتت با پدرتون چطور بوده ؟ شاید بی ربط نباشه و شاید هم همون تفکری که خودتون گفتین و شده ملکه ی دهنتون 

به طور مبهمی آرزوی زمین لرزه یا صاعقه آسمانی داشتم تا بتوانم در دنیای آرام و روشنی به دنیا بیایم 

درست فک کردی منم با شما هم عقیده هستم 

زیر ۳۰سال بنظر بنده کاملا بچه هستن تا۳۵هم خوبه 

من نظر خودمو گفتم خواهشا ریپلای نکنید برای تزریق افکار زوریتون.ممنون😁

باشه تو خوبی...
2740

دقیقا پخته و آدم مطمعن هستن مثل شوهرم ۳۵سالشه

ضرب المثال.🤩خدا آتش را به آدم اعطا کرد.انسان آن را با آب خاموش کرد.🤔  خدا عشق را به آدم داد.💝 انسان آن را با ازدواج خاموش کرد..🤔🤔🤔🤓💞💞💞
2706